Využijte výhod pro školy a školská zařízení a registrujte se zde.

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
velmi snadné

Malovat na kameny lze různě a dají se použít různé druhy barev. Pokud použijeme na malování fixy na porcelán, máme jistotu, že nám namalované kamínky vydrží bez újmy i venku – a nemusíme je ani přelakovávat.

náročnější

Čas tulipánů je příliš krátký, ale můžeme si jej celoročně připomínat  díky technice linorytu, pro kterou je jednoduchý květ tulipánu jako stvořený. Navíc na vyrytí motivu použijeme měkkou gumu, takže si zase můžeme přizvat k práci i naše dětské pomocníky. Pustíte se do toho s námi?

Potěšte svou maminku! Něco dobrého a ještě k tomu z vlastnoručně namalovaného hrníčku – to přijde k chuti vždycky. A že neumíte malovat, vůbec nevadí - tečky zvládne každý. Barevnost hrníčků si můžete přizpůsobit oblíbeným barvám vaší maminky.

Ubrousková technika je díky své jednoduchosti a efektnímu výsledku stále velmi populární. Nemusíme s ní zdobit jen užitkové předměty a obrázky, ale můžeme ji použít třeba i venkovní dekorace, třeba kamínky.

Nové tričko se hodí vždycky a což teprve takové, které je naprostý originál vlastnoručně namalovaný. Nevíte jak na to? Pojďte s námi krok za krokem a určitě se vám povede!

Přání se hodí každou chvíli – k narozeninám, výročí, k svátku mamince či jen tak pro radost a tak inspirací na ně není nikdy dost. Pojďme si tedy společně zkusit jedno s akvarelovými kytičkami.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.