Využijte výhod pro školy a školská zařízení a registrujte se zde.

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
náročnější

Malý, šikovný a výkonný - to je Big Shot. Využijete jej nejen při papírovém tvoření. Můžete vyrábět přání, zdobit alba, vyrábět dekorace, razítka, loutky, brože, přívěsky, nažehlovací aplikace na textil, šablony. Zkrátka co vás napadne. Pojďme na to!

Vlak života by měl jet tak pomalu, aby motýli mohli otevřenými okny létat volně dovnitř a ven. Znáte ten citát z Hřebejkova filmu. A naši veselí motýlci vám tuto moudrost budou stále připomínat!

15. Březen 2022 | Odlévání, Jaro, Velikonoce, Dekorace, Barvy, Beton

Velikonoční vejce znali už ve starém Egyptě. I dnes je zdobení vajíček největší velikonoční tradicí. Pojďte do toho s námi. Působivá zlatá vejce ptáka Ohniváka snadno vytvoříte z betonu!

Jste vášnivý čtenář a stále v knížce hledáte, kde jste příběh opustili? Origami záložka je pro vás jako stvořená! Můžete ji použít jako záložku stránek v románu, v učebnici nebo kuchařce. Co ji vložit do knihy a dát jako dárek? Březen, měsíc knihy, zvolá hurá! Jednoduchý návod najdete v našem blogu.

1. Březen 2022 | Dekorace, Jaro, Papír, Tvoření s dětmi

Zima ještě hrozí sněhem, pod zemí už se ale chystá jarní překvapení. Krokusy rozzáří zahrady sytými barvami co nevidět. Nemůžete se dočkat? Udělejte si s námi jarní krokusy v kruhu již teď!

22. Únor 2022 | Jaro, Papír, Tvoření s dětmi, Dekorace

Taky už máte dost té sychravé zimy a přivoláváte jaro? Než budou louky poseté sněženkami, můžete si je doma vyrobit stáčením z papírových proužků – technikou quillingu. Neznáte? S námi poznáte!

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.