Vážení zákazníci, dodání pod stromeček garantujeme pro všechny objednávky odeslané do pondělí 18.12.2023 do půlnoci. 

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Tečkované hrníčky

Potěšte svou maminku! Něco dobrého a ještě k tomu z vlastnoručně namalovaného hrníčku – to přijde k chuti vždycky. A že neumíte malovat, vůbec nevadí - tečky zvládne každý. Barevnost hrníčků si můžete přizpůsobit oblíbeným barvám vaší maminky.

Ubrousková technika na kameny

Ubrousková technika je díky své jednoduchosti a efektnímu výsledku stále velmi populární. Nemusíme s ní zdobit jen užitkové předměty a obrázky, ale můžeme ji použít třeba i venkovní dekorace, třeba kamínky.

Tričko s vlčími máky

Nové tričko se hodí vždycky a což teprve takové, které je naprostý originál vlastnoručně namalovaný. Nevíte jak na to? Pojďte s námi krok za krokem a určitě se vám povede!

Květinové přání

Přání se hodí každou chvíli – k narozeninám, výročí, k svátku mamince či jen tak pro radost a tak inspirací na ně není nikdy dost. Pojďme si tedy společně zkusit jedno s akvarelovými kytičkami.

Květinové koule
13. Květen 2020 | Práce s papírem, Papír, Dekorace, Šablona

Není koule jako koule – z koule ve škole radost mít asi nebudete, ale z téhle ji budete mít určitě. Malé kouličky můžete použít jako součást aranžmá , ty větší a velké pověsit třeba do okna. Pojďme se tedy do nich pustit spolu!

Květinový věnec
velmi snadné

Květinový věneček budou krásnou dekorací nejen na jaro, ale třeba i na svatbu, ozdobí mám okno či dveře. Pojďme si ho spolu vytvořit! Nejvíce mu slušet jemné pastelové barvy, ale jinak si můžete barevnost zvolit podle potřeby a nálady.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.