Vítací cedulka

14. Leden 2021 | Decoupage Ubrousková technika

Je součástí nejedné domácnosti už mnoho generací. Bývá vyšívaná, keramická a my si nyní představíme cedulku z překližky. Tu si můžeme libovolně dozdobit nalepením dřevěných výřezů, umělými květy nebo třeba tzv. ubrouskovou technikou, neboli dekupáží (decoupage, decopatch...).

Zrcadlo s decoupage

Zrcadlo je snad v každé domácnosti a pokud se nám nešťastnou náhodou nerozbije, nemáme obvykle důvod kupovat další. Ale co jej něčím neoživit?

Stromeček štěstí

13. Leden 2021 | Drátování Dekorace

Strom jako symbol života, tvořivosti a plodnosti. Propojuje sílu země se silou nebes. Pojďte si s námi vyrobit stromeček pro štěstí a vytvořte si dekoraci pro útulný domov, která má hlubší symboliku, než mnohdy tušíme.

Lapač snů

13. Leden 2021 | Dřevo Dekorace

Podle starých indiánských legend zahánějí lapače snů zlé duchy a zachytí špatné sny do sítě. Ty hezké pak po peří sklouznou do duše spícího člověka. A i když na pověry nevěříte, můžete si vyrobit tuto krásnou dekoraci do ložnice. Protože co kdyby na tom přece jen něco bylo...

Vánoční koule

7. Prosinec 2020 | Papír Dekorace Vánoce

I ozdoby z "obyčejného" papíru můžou nadělat hodně parády, stačí, když jim dodáme šmrnc nápadem a zdobením. A když nám navíc mohou posloužit jako šikovná krabička, je to o důvod navíc, proč si ji poskládat.

Přání se sněhulákem

Sněhulák z prvního sněhu udělá radost na chvíli, když si ale vyrobíte se sněhulákem vánoční přání, bude dělat radost mnohem déle a to je nejen Vám, ale i adresátovi. Vybarvování pomocí akvarelových fixů bude navíc bavit i děti, tak se nebojte je do práce zapojit.

Aby našim zákazníkům nic neuniklo,
zasíláme jim informace o akcích a novinkách e-mailem.
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.