Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Jeden dřevěný výřez 100x jinak

Kdo tvoří, nezlobí! Pusťte své děti do světa kreativity a fantazie s našimi dřevěnými výřezy. Přidejte barvy, papíry, lístečky a nejrůznější materiály, se kterými děti mohou z výřezů vytvořit nejkrásnější květiny a stromky. Jeden výřez 100x jinak.
Dřevěné výřezy jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a jsou pro děti bezpečné. Mohou sloužit jako skvělá dekorace do dětského pokoje nebo školní třídy. Vytvořte s dětmi celou kouzelnou zahradu nebo uspořádejte soutěž o nejzajímavější květinu!

Papírový tulipán pro maminku

Maminky si za svou lásku, starostlivost a péči zaslouží ke Dni matek to nej. Nemusí to být největší dárek, ale vyrobený s láskou – ten má největší cenu. Předveďte svou kreativitu v duchu tohoto svátku. Vytvořte papírový tulipán a ukažte své mamince, jak moc ji milujete.

Udělejte mamince přání z odlitých písmen

Uvažujete o nezapomenutelném dárku pro svou maminku? Vytvořte s námi přání z odlitých písmen MAMINCE. Krásné, osobní a přesně takové, jaké si vaše maminka zaslouží. Bude tak mít vaše láskyplné poděkování na očích každý den.

 

Jak na macramé dekoraci ptáčci v kruhu

Hledáte inspiraci pro své další dekorační projekty? Vytvořte si s námi krásné ptáčky z příze za pomoci uzlů macramé. Tato technika je jednoduchá a zároveň zábavná, takže se můžete těšit na kreativní zážitek. Dekoraci ptáčci v kruhu můžete umístit na stěnu, okno nebo dveře. Originalitu a hravý dech dodá dětskému pokojíčku.

Mandala krok za krokem
13. Duben 2023 | Šablona, Dárky a přání, Barvy

Mandala je kouzelný symbol posvátné geometrie. Tvoření pravidelných vzorů mandaly napomáhá k uklidnění myšlenek a dosažení duchovní rovnováhy, a tak je mandala oblíbenou relaxační či meditační pomůckou.
Pojďte si s námi vytvořit svoji mandalu, svůj vlastní energetický obraz.

 

Hra s koláží
velmi snadné

Máte kreativního ducha, ale máte pocit, že neumíte malovat? Pak je koláž je pro vás to pravé. Použijte staré fotky, časopisy, noviny, kousky papírů i barevné pásky a začněte stříhat a lepit! Akrylovými popisovači pak své dílo dovedete k jedinečnému originálu. Nebojte se toho, nemůžete nic pokazit, každý váš krok bude správný.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.