Prodejny otevíráme ve čtvrtek 3. 12. 2020. Osobní odběr e-shopových objednávek: Nový Jičín, Olomouc, Opava

Tenisky v zentagle stylu

13. Květen 2020 | Malujeme na textil

Barevné tenisky k jaru a létu neodmyslitelně patří. Co když však neseženete žádné, které by byli podle vašeho gusta? Žádný problém - prostě si je namalujete. Jednobarevné nebo vícebarevné - výběr barev je jen na Vás!

Kytičky na tvořítku

13. Květen 2020 | Papírové lýko

Zkusme si spolu kytičky na tvořítku - ukážeme si je z papírového lýka, ale můžete vyzkoušet i jiné provázky, vlnu či zbytky přízí a stužek - kytičky budou hezké z různých materiálů. Hotové kytičky můžeme použít jako zápichy nebo třeba je použít na ozdobení jarního věnce.

Malované kameny

13. Květen 2020 | Malování

Malovat na kameny lze různě a dají se použít různé druhy barev. Pokud použijeme na malování fixy na porcelán, máme jistotu, že nám namalované kamínky vydrží bez újmy i venku – a nemusíme je ani přelakovávat.

Linoryt

13. Květen 2020 | Linoryt

Čas tulipánů je příliš krátký, ale můžeme si jej celoročně připomínat  díky technice linorytu, pro kterou je jednoduchý květ tulipánu jako stvořený. Navíc na vyrytí motivu použijeme měkkou gumu, takže si zase můžeme přizvat k práci i naše dětské pomocníky. Pustíte se do toho s námi?

Pedigové kytičky

13. Květen 2020 | Pleteme z pedigu

Pedig je úžasný přírodní materiál, který se dá snadno tvarovat a díky tomu nás při tvoření s ním omezuje jen naše fantazie. Pokud tedy s ním ještě nemáte žádnou zkušenost, pojďte si ho s námi osahat a vyzkoušet na jednoduchých kytičkách, které využijete třeba jako zápich.

Tečkované hrníčky

13. Květen 2020 | Malujeme na sklo

Něco dobrého a ještě k tomu z vlastnoručně namalovaného hrníčku – to přijde k chuti vždycky, ať už je léto nebo zima. A že neumíte malovat, vůbec nevadí - tečky zvládne každý! Barevnost hrníčků si můžete přizpůsobit vašim oblíbeným barvám.

Aby našim zákazníkům nic neuniklo,
zasíláme jim informace o akcích a novinkách e-mailem.
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.