Z důvodu nařízení vlády budou prodejny uzavřeny do 30.11. Osobní odběr e-shopových objednávek: Nový Jičín, Olomouc, Opava

Tričko s vlčími máky

13. Květen 2020 | Malujeme na textil

Nové tričko se hodí vždycky a což teprve takové, které je naprostý originál vlastnoručně namalovaný. Nevíte jak na to? Pojďte s námi krok za krokem a určitě se vám povede!

Květinové přání

13. Květen 2020 | Práce s papírem

Přání se hodí každou chvíli – k narozeninám, k svátku, výročí či jen tak pro radost a tak inspirací na ně není nikdy dost. Pojďme si tedy společně zkusit jedno s akvarelovými kytičkami.

Květinové koule

13. Květen 2020 | Práce s papírem

Není koule jako koule – z koule ve škole radost mít asi nebudete, ale z téhle ji budete mít určitě. Malé kouličky můžete použít jako součást aranžmá , ty větší a velké pověsit třeba do okna. Pojďme se tedy do nich pustit spolu!

Zápich z černého drátu

13. Květen 2020 | Drátování

Černý drát patří materiály, které si poslední dobou získávají na oblibě. Je to klasický materiál, který používaly dráteníci už v minulém století a i když je méně poddajný než drát měděný, určitě stojí za to si práci s ním vyzkoušet třeba na jednoduchém zápichu.

Květinové brože z organzy

16. Duben 2020 | Organza

Organza se používá převážně jako dekorační materiál, tak proč s ní tentokrát neodekorovat sebe? Bude nám stačit jen malý kousek a vznikne efektní originál, který můžeme použít na šaty, tašku, kabát či kamkoli jinam. Barevnost si můžete přizpůsobit svému vkusu nebo oblečení - fantazii se meze nekladou.

Květinový věnec

16. Duben 2020 | Dřevo Práce s papírem

Květinový věneček budou krásnou dekorací nejen na jaro, ale třeba i na svatbu, ozdobí mám okno či dveře. Pojďme si ho spolu vytvořit! Nejvíce mu slušet jemné pastelové barvy, ale jinak si můžete barevnost zvolit podle potřeby a nálady.

Aby našim zákazníkům nic neuniklo,
zasíláme jim informace o akcích a novinkách e-mailem.
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.