Zápich z černého drátu

13. Květen 2020 | Drátování

Černý drát patří materiály, které si poslední dobou získávají na oblibě. Je to klasický materiál, který používaly dráteníci už v minulém století a i když je méně poddajný než drát měděný, určitě stojí za to si práci s ním vyzkoušet třeba na jednoduchém zápichu.

Květinové brože z organzy

16. Duben 2020 | Organza

Organza se používá převážně jako dekorační materiál, tak proč s ní tentokrát neodekorovat sebe? Bude nám stačit jen malý kousek a vznikne efektní originál, který můžeme použít na šaty, tašku, kabát či kamkoli jinam. Barevnost si můžete přizpůsobit svému vkusu nebo oblečení - fantazii se meze nekladou.

Květinový věnec

16. Duben 2020 | Dřevo Práce s papírem

Květinový věneček budou krásnou dekorací nejen na jaro, ale třeba i na svatbu, ozdobí mám okno či dveře. Pojďme si ho spolu vytvořit! Nejvíce mu slušet jemné pastelové barvy, ale jinak si můžete barevnost zvolit podle potřeby a nálady.

Mramorovaná vajíčka

16. Duben 2020 | Mramorování

Mramorování patří mezi techniky, které okouzlí snad téměř každého – je rychlé, jednoduché a přitom efektní. Že jste ho doposud nevyzkoušeli? Tak to pojďme spolu napravit! Mramorovat můžete plastová vajíčka, ale i ta vyfouknutá - a nemusí být ani bílá. 

Dárková taštička z obálky

16. Duben 2020 | Práce s papírem

Už se vám někdy stalo, že jste potřebovali narychlo předat drobný dárek a nebylo ho do čeho zabalit? Pokud se naučíte s námi vyrobit si dárkovou taštičku z obálky, už se vám to určitě nestane. 

Aby našim zákazníkům nic neuniklo,
zasíláme jim informace o akcích a novinkách e-mailem.
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.