Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Jak vytvořit papírového jednorožce

Jak udělat jednorožce z papíru? Náš detailní návod vás provede celým procesem krok po kroku. Perfektní inspirace pro všechny tvořivé duše.

Zkuste hravá psaní a vyšijte si třeba krásné jméno, nápis nebo i věnování

Přečtěte si přehledný návod, jak na vyšívaná písmena. A vyšijte si ručně třeba jméno, nápis či věnování pro své nejbližší.

Jak vyrobit vlčí mák z krepového papíru. Aneb hravá geometrie
4. Září 2023 | Papír, Práce s papírem

Čtěte návod na vlčí máky DIY a vytvořte pěkné květiny z krepového papíru. Inspirace pro děti i dospělé procvičuje jemnou motoriku i kreativní myšlení.

Jak snadno vyrobit kytičku z plyšových drátků
23. Srpen 2023 | Drátování, Tvoření s dětmi

Pokud chcete obohatit svůj domov o jedinečnou dekoraci nebo hledáte inspiraci na kreativní dárek, jste na správném místě. Následujte náš 10krokový návod a vytvořte si vlastní květinový klenot.

Udělej si základní tvary pro drátování
31. Červenec 2023 | Drátování, Dárky a přání, Drát

Láká vás vyzkoušet si drátování, ale nechcete se hned pouštět do velkých projektů? Začněte s drátováním malých základních tvarů. Ukážeme vám, jak si je udělat. A až získáte zručnost, můžete tyto jednoduché tvary využít pro tvorbu šperků nebo přívěsků!

Odlij si barevnou svíčku
24. Červenec 2023 | Dárky a přání, Odlévání, Barvy, Léto

Vytvořte si svíčku v pastelových barvách inspirovanou letním západem slunce. Použijte odstíny růžové, oranžové a fialové, teplé a jemné barvy, jež vytvářejí atmosféru romantiky. Při odlévání svíčky vrstvěte barvy, které postupně přecházejí od tmavšího do světlejšího odstínu. Tím vznikne dojem západu slunce.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.