Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Srdečně vás zveme na den otevřených dveří
10. Březen 2023 | Jaro

Vážení učitelé a školy, pojďme se potkat!

Srdečně Vás zveme na den otevřených dveří určený speciálně Vám. Proběhne ve ČT 23. března 2023 od 8 do 17 h v prostorách naší tiskárny OPTYS.

Čtěte dále a zjistětě, na co vše se můžete těšit. 

 

Jak na stírací los aneb Děkuji, paní učitelko

Jak zábavně poděkovat paní učitelce za její práci a péči? Vyrobte pro ni poděkování ve formě stíracího losu! Vytvořte s dětmi takovéto originální přání, úspěch zaručen. I pana učitele dokáže potěšit. Navíc při výrobě přání děti a vy zažijete společnou zábavu a radost z kreativního tvoření.

Zdobené srdce aneb jak na drátování
27. Únor 2023 | Dárky a přání

Rádi byste vyzkoušeli staré drátenické řemeslo? Podívejte se s námi, jak na základy drátování. Potřebujete pouze drát a kleštičky nebo nůžky. A předmět, který odrátujete. Takový způsob zdobení zvládnou lehce i školní děti, stačí jim jen pomoci s navázáním a zakončením drátu. Toto je skvělý projekt, na kterém se mohou naučit manuální zručnosti při práci s kleštěmi.

Jak ozdobit mechovou kouli
21. Únor 2023 | Dekorace, Foamiran, Dárky a přání

Než s jarem vše kolem rozkvete, nechte to rozkvést u sebe doma. Vytvořte si s námi působivou dekoraci z již hotové mechové koule, kterou ozdobíte květy z Foamiranu. Nevíte, co to je? Tato tenká pěnová guma umí vykouzlit tak realistické květy! Nebudete chtít uvěřit, že nejsou opravdové.

Nebeské tvoření do dětského pokojíčku

Nebeská kouzla v dětském pokojíčku rozveselí každé dítě už při společném tvoření této menší dekorace, když vám bude pomáhat. A až bude na zdi měsíc s hvězdičkami vykukovat zpoza větviček, můžete si v pokojíčku na zemi rozložit polštářky a deky a hrát si, že táboříte pod noční oblohou.

Vytvořte si z dřevěných korálků náhrdelník

Jste jedinečná osobnost, ukažte to světu jedinečným šperkem! Vytvořte si originální náhrdelník z dřevěných korálků v barvách, které podtrhují vaše JÁ. Takový náhrdelník je i parádním dárkem pro jedinečnou ženu vedle vás. Pro sestru? Maminku? Milou? Potěšte ji, je to tak snadné.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.