Taška s lučním kvítím

11. Květen 2021 | Textil Malujeme na textil Šablona

Taška je naším každodenním pomocníkem. Potřebujeme ji na nákup, na přezůvky do školy či na osušku, když jdeme k vodě. Proč si tedy nepřipravit takovou tašku přímo na míru? A podle své nálady a vkusu? Díky šablonám se do malování může pustit opravdu každý...

Bytová dekorace

6. Květen 2021 | Dřevo Tvoříme s dětmi Dekorace

Hledáte inspiraci, jak vylepšit Váš interiér jednoduchým doplňkem? V tom případě jste na správném místě! Připravili jsme si pro Vás postup k vytvoření Bytové dekorace ve stylu lapače snů, která Vašemu domovu dodá šmrnc.

Destička na vzkazy

Znáte to, potřebujete si zapsat něco, na co nesmíte zapomenout a nemůžete najít papír, nebo tužku. Pokud ale máte na stabilním místě cedulku na vzkazy, nemůže se Vám to stát. A nic Vám nebrání mít takových cedulek několik. Co takhle jednu vyrobit mamince k svátku? Můžete k práci přizvat taky děti.

Fialky z foamiranu

27. Duben 2021 | Dekorace Foamiran

Květiny jako dárek nikdy nezklamou - a co teprve, když se jedná o takové květiny, které nikdy nezvadnou a navíc vlastnoručně vyrobené. A že se obdarované fialová zrovna domů nehodí? Nevadí, foamiran si můžete pořídit ve spoustě jiných, krásných barev!

Papírové rozetky

Poskládanou rozetou dozdobíte dárek, když si jich poskládáte víc, můžete si vytvořit věnec na dveře, nebo pomocí špejlí zápichy do květináčů. A když přizvete děti, můžete s nimi připravit milý dárek mamince k svátku.

Box ze špachtlí

Taky se vám doma hromadí krabice, lepenka či kartony od nakoupeného zboží? A co je třeba přeměnit ve funkční dekoraci do domácnosti? Podívejte se, jak na to.

Aby našim zákazníkům nic neuniklo,
zasíláme jim informace o akcích a novinkách e-mailem.
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.