Vánoční baňky

3. Prosinec 2021 | Dekorace Vánoce

Vánoční stromeček v pokoji voní, slavnostně oděn do světýlek a baněk. Už za chvilku! Paní Nela pro Vás připravila originální baňky, netradiční, jak jinak.

Vánoční přání

1. Prosinec 2021 | Práce s papírem Vánoce

Vánoční přání…k Vánocům neodmyslitelně patří. I po letech si můžete prohlížet stará přáníčka a vzpomínat na drahé osoby. Cože? Že máte všechna přání v mobilu? Na sítích? Většinou zkopírovaný text a neosobní obrázek? Ach jaká škoda! Pojďte letos svou vlastní cestou a posílejte svá originální vlastnoručně vyrobená přáníčka! Připravila jsem si pro vás na našem blogu hned několik druhů vánočních přání. A nebojte se, provedu vás krok po kroku. Vaše Kristýna

Ozdoby z betonu

26. Listopad 2021 | Odlévání Dekorace Vánoce

Nevšední ozdoby z betonu pro nevšední okamžiky! Pojďte s námi vyzkoušet vánoční ozdoby, jaké jste ještě neviděli. Každý kousek bude originál!

Adventní věnec netradičně

19. Listopad 2021 | Dekorace Vánoce Plsť

Adventní čas letos přichází o trochu dříve. Nenechte se zaskočit a připravte si už nyní s námi adventní věnec, tentokrát netradičně. Každý adventní týden je představován květem vánoční hvězdy v jiné barvě. A nemusíte se bát, dětské ručičky se nespálí, svíčky necháváme stranou.
Pojďme na to!

Vánoční taška

Už máte vánoční dárky? Klid, ještě je čas. Jen nezapomeňte, že krásně zabalený dáreček potěší dvakrát. A proto jsme pro vás připravili vánoční tašku, říkáme jí Sob Rudolf. Už je jen na vás, dáte-li do tašky sladkosti  dětem na Mikuláše, nebo do ní ukryjete vánoční dárek pro svého blízkého.
Jak na to?

Vánoční hvězdička

9. Listopad 2021 | Dekorace Vánoce

Advent pomalu klepe na dveře! A tak je čas začít přemýšlet nad vánoční výzdobou. Pojďte s námi nahlédnout do dílny Home by Nela a nechte se inspirovat. Přinášíme Vám postup k vytvoření jednoduché vánoční dekorace, ke které je potřeba jen pár věcí. Přesvědčte se sami!

Aby našim zákazníkům nic neuniklo,
zasíláme jim informace o akcích a novinkách e-mailem.
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.