Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Odlij si barevnou svíčku
24. Červenec 2023 | Dárky a přání, Odlévání, Barvy, Léto

Vytvořte si svíčku v pastelových barvách inspirovanou letním západem slunce. Použijte odstíny růžové, oranžové a fialové, teplé a jemné barvy, jež vytvářejí atmosféru romantiky. Při odlévání svíčky vrstvěte barvy, které postupně přecházejí od tmavšího do světlejšího odstínu. Tím vznikne dojem západu slunce.

Textilní tvoření se šablonami
15. Červen 2023 | Textil, Šablona, Léto, Barvy

Vstupte do světa nekonečných možností tvoření a barev. Ať už jste začátečníkem nebo zkušeným textilním tvůrcem, šablony vám otevřou dveře ke kreativitě a osobitému stylu. Buďte autorem, který se odlišuje od ostatních.
Šablony s barvami na textil nabízejí jednoduchou a přesnou cestu k detailům i nápaditým tvarům. Pracuje se s nimi snadno a rychle. Pojďte to s námi vyzkoušet!
Co si vytvoříte nejdříve? Originální tričko? Plátěnou tašku nebo povlak na polštář? V našem speciálu vám ukážeme, jak na to.

Udělejte si s dětmi edukační pomůcku do matematiky

Buďte inspirativním pedagogem a udělejte si s dětmi výukovou pomůcku z dřevěných korálků, která spojuje zábavu s matematikou. Tato edukační pomůcka pro prvňáčky a předškoláky je nejenom prostředkem k výuce matematiky, ale také nástrojem pro rozvoj kreativity, vizuálního myšlení a logického uvažování. S takovou edukační pomůckou se děti nudit nebudou.

Hrátky s plyšovými drátky
16. Květen 2023 | Dřevo, Tvoření s dětmi, Barvy

Vítejte ve světě tvoření z plyšových drátků! Pojďte si s dětmi hrát s měkkými drátky a tvořte vše, co vás jen napadne. Plyšová zvířátka, roztomilé květiny i fantastické příšery, které pak budou žít ve vašich příbězích. Rozvíjíte tak dětem nejen kreativitu, ale i jemnou motoriku. A hlavně, užijete si spolu spoustu zábavy plnou plyšových tvorů a fantazie. Začněte naším tátou krokodýlem a krokodýlím klukem a přidejte barevné vážky.

Jeden dřevěný výřez 100x jinak

Kdo tvoří, nezlobí! Pusťte své děti do světa kreativity a fantazie s našimi dřevěnými výřezy. Přidejte barvy, papíry, lístečky a nejrůznější materiály, se kterými děti mohou z výřezů vytvořit nejkrásnější květiny a stromky. Jeden výřez 100x jinak.
Dřevěné výřezy jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a jsou pro děti bezpečné. Mohou sloužit jako skvělá dekorace do dětského pokoje nebo školní třídy. Vytvořte s dětmi celou kouzelnou zahradu nebo uspořádejte soutěž o nejzajímavější květinu!

Mandala krok za krokem
13. Duben 2023 | Šablona, Dárky a přání, Barvy

Mandala je kouzelný symbol posvátné geometrie. Tvoření pravidelných vzorů mandaly napomáhá k uklidnění myšlenek a dosažení duchovní rovnováhy, a tak je mandala oblíbenou relaxační či meditační pomůckou.
Pojďte si s námi vytvořit svoji mandalu, svůj vlastní energetický obraz.

 

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.