Využijte výhod pro školy a školská zařízení a registrujte se zde.

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat

Líbí se vám technika linorytu a rádi byste ji vyzkoušeli se svými dětmi, ale bojíte se, že se při práci s ostrým rydlem zraní? Zkuste to tedy s tiskařskou pěnou a vytlačovací kuličkou. Budete překvapeni, jak je to jednoduchá a efektní technika!

19. Září 2022 | Dřevo, Malování, Tvoření s dětmi, Barvy

Podzim už je tady a vy přemýšlíte, jakým tvořením zabavit vaše děti? Zkuste naše podzimní strašidýlka! Budete potřebovat jen pár lékařských špachtlí, akrylové barvy a lepidlo a o zábavu pro malé i velké bude vystaráno!

Barevné tenisky k létu neodmyslitelně patří. Co když však neseženete žádné, které by byly podle vašeho gusta? Žádný problém – prostě si je vymalujte. Jednobarevné nebo vícebarevné, výběr barev je jen na vás!

Rádi si posedíte u ranní kávy? S korkovým prostíráním Black & White vám bude vaše černá i bílá káva chutnat ještě lépe. A čaj také. Udělejte si to hezké! Ukážeme vám, jak si sami lehce vytvoříte elegantní prostírání z korku.

Zahradní párty, kdo by je neměl rád? Teplo, dobré jídlo, květiny, ptáčci všude kolem. Dekorace příjemnou náladu jen podtrhují. Jeden takový dekorační závěs s ptáčky si můžete hned s námi vytvořit. A nemusí zůstat jen u jednoho závěsu, působivé bude rozvěsit takové ptačí závěsy v zahradě všude kolem.

Letní svatby bývají nejkrásnější! Teplé počasí přímo vybízí k zahradní svatební slavnosti, která umí být neformální a romantická. Máme pro vás pár tipů, jak udělat vaši svatbu nezapomenutelnou. Právě svatební doplňky a dekorace učiní vaši letní svatbu jedinečnou.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.