Využijte výhod pro školy a školská zařízení a registrujte se zde.

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat

Pro všední den i slavnostní chvíle. Takový je dřevěný náramek, ozvláštněný metalickými vločkami. Se zlatavým náramkem na ruce se prostě budete cítit božsky!
A nebudete věřit, jak snadno si tento velice efektní šperk vytvoříte sama.

Letní svatby bývají nejkrásnější! Teplé počasí přímo vybízí k zahradní svatební slavnosti, která umí být neformální a romantická. Máme pro vás pár tipů, jak udělat vaši svatbu nezapomenutelnou. Právě svatební doplňky a dekorace učiní vaši letní svatbu jedinečnou.

Jste pozváni na svatbu a přemýšlíte, čím potěšit novomanžele? Máme pro vás zajímavý tip. Jedinečné hrníčky pro pana a paní k jejich manželské snídani! Originální a nezaměnitelné – i takové mohou být svatební dary. Tak jdeme na to!

Zapomeňte na krepový papír, jak jste ho kdysi znali.
Tyto papírové květiny jsou opravdu vytvořeny z krepového papíru! Budete okouzleni už při samotném tvoření, je radost pracovat s tímto pevným a zároveň pružným krepovým papírem. To musíte vyzkoušet! Ozdobte si svůj domov nebo třeba svatební tabuli. A moderní nevěsta ví, že tahle svatební kytice jí nikdy neuvadne.

27. Květen 2022 | Textil, Dárky a přání, Barvy, Šablona

Na nákupy jedině stylově! Třeba s černou plátěnkou s modrozeleným věnečkem, ozvláštněnou dřevěnými korálky.
Ukážeme vám, že vytvořit si ten svůj originál není vůbec těžké. I obyčejná plátěná taška může být skvělým módním doplňkem.

Jste vášnivý čtenář a stále v knížce hledáte, kde jste příběh opustili? Origami záložka je pro vás jako stvořená! Můžete ji použít jako záložku stránek v románu, v učebnici nebo kuchařce. Co ji vložit do knihy a dát jako dárek? Březen, měsíc knihy, zvolá hurá! Jednoduchý návod najdete v našem blogu.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.