Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Jak na stírací los aneb Děkuji, paní učitelko

Jak zábavně poděkovat paní učitelce za její práci a péči? Vyrobte pro ni poděkování ve formě stíracího losu! Vytvořte s dětmi takovéto originální přání, úspěch zaručen. I pana učitele dokáže potěšit. Navíc při výrobě přání děti a vy zažijete společnou zábavu a radost z kreativního tvoření.

Zdobené srdce aneb jak na drátování
27. Únor 2023 | Dárky a přání

Rádi byste vyzkoušeli staré drátenické řemeslo? Podívejte se s námi, jak na základy drátování. Potřebujete pouze drát a kleštičky nebo nůžky. A předmět, který odrátujete. Takový způsob zdobení zvládnou lehce i školní děti, stačí jim jen pomoci s navázáním a zakončením drátu. Toto je skvělý projekt, na kterém se mohou naučit manuální zručnosti při práci s kleštěmi.

Jak ozdobit mechovou kouli
21. Únor 2023 | Dekorace, Foamiran, Dárky a přání

Než s jarem vše kolem rozkvete, nechte to rozkvést u sebe doma. Vytvořte si s námi působivou dekoraci z již hotové mechové koule, kterou ozdobíte květy z Foamiranu. Nevíte, co to je? Tato tenká pěnová guma umí vykouzlit tak realistické květy! Nebudete chtít uvěřit, že nejsou opravdové.

Vytvořte si z dřevěných korálků náhrdelník

Jste jedinečná osobnost, ukažte to světu jedinečným šperkem! Vytvořte si originální náhrdelník z dřevěných korálků v barvách, které podtrhují vaše JÁ. Takový náhrdelník je i parádním dárkem pro jedinečnou ženu vedle vás. Pro sestru? Maminku? Milou? Potěšte ji, je to tak snadné.

Udělejte si růžový kaktus z papíru

Růžový kaktus z papíru, dokonalá dekorace nejen na Valentýna! Kromě srdcí vašich blízkých rozsvítí třeba i tmavý kout domácnosti, kde živé květiny nevydrží. O tento kaktus se zároveň nepopícháte, proto jej můžete použít i jako okouzlující dekorace do dětského pokojíčku nebo do školky. A přitom stačí tak málo – růžový karton, nůžky a lepidlo. Pojďte na to, je to docela jednoduché.

Jak na závěs z plstěných srdíček

Závěs z plstěných srdíček vytvoříte snadno a rychle, ale radost přinese trvalou při každém pohledu na něj. Kam si ho dáte? Na okno? Na dveře nebo skříň? Komu ho dáte? Milému? Mamince? Potěší každého.
A toto tvoření je jako stvořené pro děti – zavolejte své pomocníky!

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.