Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Linoryt
náročnější

Čas tulipánů je příliš krátký, ale můžeme si jej celoročně připomínat  díky technice linorytu, pro kterou je jednoduchý květ tulipánu jako stvořený. Navíc na vyrytí motivu použijeme měkkou gumu, takže si zase můžeme přizvat k práci i naše dětské pomocníky. Pustíte se do toho s námi?

Tečkované hrníčky

Potěšte svou maminku! Něco dobrého a ještě k tomu z vlastnoručně namalovaného hrníčku – to přijde k chuti vždycky. A že neumíte malovat, vůbec nevadí - tečky zvládne každý. Barevnost hrníčků si můžete přizpůsobit oblíbeným barvám vaší maminky.

Ubrousková technika na kameny

Ubrousková technika je díky své jednoduchosti a efektnímu výsledku stále velmi populární. Nemusíme s ní zdobit jen užitkové předměty a obrázky, ale můžeme ji použít třeba i venkovní dekorace, třeba kamínky.

Květinové přání

Přání se hodí každou chvíli – k narozeninám, výročí, k svátku mamince či jen tak pro radost a tak inspirací na ně není nikdy dost. Pojďme si tedy společně zkusit jedno s akvarelovými kytičkami.

Dárková taštička z obálky

Už se vám někdy stalo, že jste potřebovali narychlo předat drobný dárek a nebylo ho do čeho zabalit? Naučte se s námi vyrobit dárkovou taštičku z obálky a už se vám to nikdy nestane. 

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.