Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Dej srdce do valentýnského přání

Vypráví se různé legendy, jak svatý Valentin přišel k pověsti patrona zamilovaných. Jedno je jisté, první historicky doložená valentýnka byla poslaná už ve středověku.

Dnes si ve svátek Valentýna čím dál více zamilovaných dvojic vyznává svou lásku, a to je rozhodně milé.

Pojďte svému miláčkovi udělat valentýnské přání! A dejte do toho srdce!

Vánoční kroužek na ubrousek

Vše je nachystáno, dárky zabaleny, cukroví upečeno, kapr ve vaně. Co ještě pro dokonalý Štědrý večer? Co třeba vánoční kroužky na ubrousky, které dodají vaší slavnostní tabuli noblesu. Překvapí vás, jak snadno si je sami vytvoříte.

Vytvoř si svého vánočního skřítka
28. Listopad 2022 | Dekorace, Vánoce, Dárky a přání, Příze, Zima

Kde se vzal vánoční skřítek? Tento pidimužík má původ v severských zemích, právě on tam o adventu řádí v domácnostech. Provádí různé legrácky, lumpárny a děti ho pak podle stop hledají. Své místo mezi svátečními dekoracemi si našel i u nás. A proto – vánoční skřítek do každé rodiny! Vyrobte si toho svého dnes s námi.

Výroba vánočních přání na mnoho způsobů

Máte rádi papírová vánoční přáníčka? Pojďte si s námi nějaká vytvořit! Že nejste kreativní? Věřte, každý umí být kreativní! Ukážeme vám výrobu vánočních přání na mnoho způsobů. Úplně jednoduchá přáníčka, co zvládnou opravdu všichni. A i ty trochu složitější s námi dokážete také.

Vánoční sklenice
16. Listopad 2022 | Dárky a přání, Vánoce, Zima, Dekorace

Líbí se vám tvar sklenice od okurek nebo třeba od marmelády, co máte doma? Nevyhazujte ji, udělejte si z ní krásnou vánoční sklenici! Staré věci s novým využitím neboli upcycling i ve svátek.

Návod na duhu z korálků
23. Září 2022 | Dřevo, Dárky a přání, Korálky

Na konci duhy se ukrývá poklad, říká se. Duha z dřevěných korálků zavěšená nad postýlkou vašeho malého miláčka bude toho důkazem! Udělejte si s námi krásnou dekoraci do dětského pokoje, může to být i roztomilý dárek.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.