Využijte výhod pro školy a školská zařízení a registrujte se zde.

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Vánoční sklenice
16. Listopad 2022 | Dárky a přání, Vánoce, Zima, Dekorace

Líbí se vám tvar sklenice od okurek nebo třeba od marmelády, co máte doma? Nevyhazujte ji, udělejte si z ní krásnou vánoční sklenici! Staré věci s novým využitím neboli upcycling i ve svátek.

Perníčky trochu jinak
15. Listopad 2022 | Dekorace, Vánoce, Modelovací hmoty, Zima

Vánoce bez perníčků ani nemůžou být. Zmizí vám ale často ještě před svátky? Máme pro vás perníčky, které vám nikdo nesní! Z modelovací hmoty, kterou na chvilku dáte  péci v peci.

Adventní kalendář snadno a rychle
9. Listopad 2022 | Dekorace, Vánoce, Výřezy, Zima, Papír

Každé dítě dobře ví, jak dlouhé je čekání na Ježíška... Udělejte dětem to čekání radostné! Vytvořte pro ně adventní kalendář plný malých překvapení na každý den. S velkým dřevěným výřezem ve tvaru stromečku připravíte takový kalendář snadno a rychle.

Jak na adventní věneček
27. Říjen 2022 | Vánoce, Dekorace, Zima

Stmívá se najednou nějak brzy. Adventní čas pomalu přichází a přináší slavnostní náladu. Pojďte ji uvítat vlastnoručně vytvořeným adventním věnečkem. A červený mech parádně podtrhne jeho jedinečnost.

Je tu čas dýní
náročnější

Je tu čas dýní. Podzim plný zářivých barev. Máme pro vás tip pro dlouhé podzimní večery – suché plstění je krásný relax. Vyrobte si s námi jedinečnou podzimní dekoraci! Navíc ji pak můžete po celý rok využít třeba jako jehelníček.

Oříšky a odlévací hmota

Sádrové kachle, kdo je v dětství nedělal... Do plastelíny obtisknuté kytky nebo dětské ručičky. I dnes si můžete za pomoci moderních odlévacích hmot vytvořit svou jedinečnou dekoraci nebo osobitý dárek. A toto  tvoření bude zaručeně bavit všechny děti!

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.