Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Jak na macramé dekoraci ptáčci v kruhu

Hledáte inspiraci pro své další dekorační projekty? Vytvořte si s námi krásné ptáčky z příze za pomoci uzlů macramé. Tato technika je jednoduchá a zároveň zábavná, takže se můžete těšit na kreativní zážitek. Dekoraci ptáčci v kruhu můžete umístit na stěnu, okno nebo dveře. Originalitu a hravý dech dodá dětskému pokojíčku.

Macramé velikonoční zajíček
29. Březen 2023 | Dekorace, Dárky a přání, Příze, Macramé

Pro milovníky macramé bude radost udělat si vlastnoručně tuto působivou velikonoční dekoraci. Stačí jen dřevěný kroužek a příze. Máte? Pojďte si s námi vytvořit jednoduchými uzlíky macramé zajíčka, kterého žádný koledník nepřehlédne.

Vytvořte si madeirové kraslice
27. Březen 2023 | Jaro, Velikonoce, Dekorace

Nevšedně vrtané a zdobené kraslice připomínají svou jemnou krásou madeirovou krajku, proto se jim říká madeirové kraslice. Ačkoliv tento způsob zdobení velikonočních kraslic už patří mezi ty tradiční, ne každý má odvahu jej vyzkoušet. Není to ale škoda?  Vyzkoušejte to s námi. Touto technikou můžete vytvářet krásné vzory, které při trochu cviku zvládnou i větší děti.

Jak ozdobit mechovou kouli
21. Únor 2023 | Dekorace, Foamiran, Dárky a přání

Než s jarem vše kolem rozkvete, nechte to rozkvést u sebe doma. Vytvořte si s námi působivou dekoraci z již hotové mechové koule, kterou ozdobíte květy z Foamiranu. Nevíte, co to je? Tato tenká pěnová guma umí vykouzlit tak realistické květy! Nebudete chtít uvěřit, že nejsou opravdové.

Nebeské tvoření do dětského pokojíčku

Nebeská kouzla v dětském pokojíčku rozveselí každé dítě už při společném tvoření této menší dekorace, když vám bude pomáhat. A až bude na zdi měsíc s hvězdičkami vykukovat zpoza větviček, můžete si v pokojíčku na zemi rozložit polštářky a deky a hrát si, že táboříte pod noční oblohou.

Udělejte si růžový kaktus z papíru

Růžový kaktus z papíru, dokonalá dekorace nejen na Valentýna! Kromě srdcí vašich blízkých rozsvítí třeba i tmavý kout domácnosti, kde živé květiny nevydrží. O tento kaktus se zároveň nepopícháte, proto jej můžete použít i jako okouzlující dekorace do dětského pokojíčku nebo do školky. A přitom stačí tak málo – růžový karton, nůžky a lepidlo. Pojďte na to, je to docela jednoduché.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.