Využijte výhod pro školy a školská zařízení a registrujte se zde.

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
náročnější

Vaše láska na vás nebude moci nikdy zapomenout. Protože vaše srdce bude mít každý den v ruce! Macramé klíčenku ve tvaru srdce hravě zvládnete i vy, krok po kroku najdete v našem blogu. Krásný svátek zamilovaných!

K vyjádření citů slov netřeba, stačí vám naše valentýnské srdce!
Zahrňte svého miláčka papírovými růžičkami a svátek zamilovaných vám něžně rozkvete.

náročnější

Květiny jako dárek nikdy nezklamou - a co teprve, když se jedná o takové květiny, které nikdy nezvadnou a navíc vlastnoručně vyrobené. A že se obdarované fialová zrovna domů nehodí? Nevadí, foamiran si můžete pořídit ve spoustě jiných, krásných barev!

Krabička na čaj může být záležitostí veskrze praktickou, to ale neznamená, že nemůže být zároveň záležitostí okrasnou. A pokud zrovna neseženeme takovou, která by se nám hodila do interiéru, můžeme si s minimálním úsilím ozdobit krabičku z přírodního dřeva. Samozřejmě, že taková krabička bude i krásným dárkem. A nebo do takové krabičky lze dárek prostě vložit.

Chcete vyzkoušet malování na textil a nejste si jistí, jak na to? Zkuste to tedy podle našeho návodu na srdce z kytiček a uvidíte, že se není čeho bát. A dárek vlastnoručně vyrobený potěší nejvíc :)

Potěšte svou maminku! Něco dobrého a ještě k tomu z vlastnoručně namalovaného hrníčku – to přijde k chuti vždycky. A že neumíte malovat, vůbec nevadí - tečky zvládne každý. Barevnost hrníčků si můžete přizpůsobit oblíbeným barvám vaší maminky.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.