Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Udělej si základní tvary pro drátování
31. Červenec 2023 | Drátování, Dárky a přání, Drát

Láká vás vyzkoušet si drátování, ale nechcete se hned pouštět do velkých projektů? Začněte s drátováním malých základních tvarů. Ukážeme vám, jak si je udělat. A až získáte zručnost, můžete tyto jednoduché tvary využít pro tvorbu šperků nebo přívěsků!

Ze staré sklenice nová lucerna

Vytvoření lucerny odrátováním staré sklenice je nejen způsob, jak oživit zapomenutý předmět, ale také umělecký proces, který propojuje minulost a přítomnost. Sklenice, která byla považována za bezcennou, se stává předmětem krásy a inspirace. A tak nakonec tato lucerna osvětluje váš večer a činí ho krásnějším.

Zdobené srdce aneb jak na drátování
27. Únor 2023 | Drátování, Dárky a přání, Drát

Rádi byste vyzkoušeli staré drátenické řemeslo? Podívejte se s námi, jak na základy drátování. Potřebujete pouze drát a kleštičky nebo nůžky. A předmět, který odrátujete. Takový způsob zdobení zvládnou lehce i školní děti, stačí jim jen pomoci s navázáním a zakončením drátu. Toto je skvělý projekt, na kterém se mohou naučit manuální zručnosti při práci s kleštěmi.

Vytvořte si z dřevěných korálků náhrdelník

Jste jedinečná osobnost, ukažte to světu jedinečným šperkem! Vytvořte si originální náhrdelník z dřevěných korálků v barvách, které podtrhují vaše JÁ. Takový náhrdelník je i parádním dárkem pro jedinečnou ženu vedle vás. Pro sestru? Maminku? Milou? Potěšte ji, je to tak snadné.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.