Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Jak ozdobit mechovou kouli
21. Únor 2023 | Dekorace, Foamiran, Dárky a přání

Než s jarem vše kolem rozkvete, nechte to rozkvést u sebe doma. Vytvořte si s námi působivou dekoraci z již hotové mechové koule, kterou ozdobíte květy z Foamiranu. Nevíte, co to je? Tato tenká pěnová guma umí vykouzlit tak realistické květy! Nebudete chtít uvěřit, že nejsou opravdové.

Na svatební tabuli jmenovky
10. Červen 2022 | Dekorace, Foamiran, Oslavy a svatby, Big Shot

Den D je tady! Ještě pár drobností, aby vše bylo dokonalé. Potřebujete usadit svatebčany? Efektní jmenovky pro svatební hosty si můžete vytvořit i doma. Stačí jen pár korkových zátek a kousek foamiranu a malé kytičky poseté po svatební tabuli rozzáří hostinu. 
A je jisté, že s těmito jmenovkami rozkvete jakákoli vaše oslava.

Zmrzlinová party dekorace
27. Červenec 2021 | Tvoření s dětmi, Dekorace, Foamiran, Léto

Pořádejte oslavy v letním stylu! Skvělá zahradní party se neobejde bez výborného jídla, pití, ale také stylových dekorací. Proto jsme pro Vás vymysleli postup k vytvoření zmrzlinové party dekorace, díky které bude Vaše oslava nezapomenutelná.

Fialky z foamiranu
náročnější

Květiny jako dárek nikdy nezklamou - a co teprve, když se jedná o takové květiny, které nikdy nezvadnou a navíc vlastnoručně vyrobené. A že se obdarované fialová zrovna domů nehodí? Nevadí, foamiran si můžete pořídit ve spoustě jiných, krásných barev!

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.