Využijte výhod pro školy a školská zařízení a registrujte se zde.

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
náročnější

Je tu čas dýní. Podzim plný zářivých barev. Máme pro vás tip pro dlouhé podzimní večery – suché plstění je krásný relax. Vyrobte si s námi jedinečnou podzimní dekoraci! Navíc ji pak můžete po celý rok využít třeba jako jehelníček.

Halloween se neobejde bez motivů dýní, pavučin, pavouků a mnoha dalších strašidelných věcí. Na všechny tyto prvky jsme samozřejmě mysleli a použili je při výrobě halloweenského věnce. Inspirujte se naším příspěvkem a vytvořte si speciální halloweenskou dekoraci, která zaujme.

Halloweenský speciál pokračuje s dalším příspěvkem. Tento postup jistě ocení každý, kdo si láme hlavu nad halloweenskou maskou. Vytvořili jsme pro Vás tři druhy – ducha, netopýra a čarodějnický klobouk. Na našem e-shopu však najdete zboží pro mnoho dalších druhů. Nechte se inspirovat a připravte se na tento jedinečný svátek.

Halloween už je za rohem! Jste na tento svátek připraveni? Inspirujte se naším halloweenským speciálem na Blogu a užijte si ho hezky naplno! Jako první ze všech halloweenských příspěvků pro Vás máme kamínkování ve stylu Día de los Muertos. Toto kamínkování není zcela tak běžné, jak jste ho doposud znali. Prohlédněte si tento příspěvek a dozvíte se proč.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.