Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Vytvořte si z dřevěných korálků náhrdelník

Jste jedinečná osobnost, ukažte to světu jedinečným šperkem! Vytvořte si originální náhrdelník z dřevěných korálků v barvách, které podtrhují vaše JÁ. Takový náhrdelník je i parádním dárkem pro jedinečnou ženu vedle vás. Pro sestru? Maminku? Milou? Potěšte ji, je to tak snadné.

Návod na duhu z korálků
23. Září 2022 | Dřevo, Dárky a přání, Korálky

Na konci duhy se ukrývá poklad, říká se. Duha z dřevěných korálků zavěšená nad postýlkou vašeho malého miláčka bude toho důkazem! Udělejte si s námi krásnou dekoraci do dětského pokoje, může to být i roztomilý dárek.

Veselá panenka

Než budou vaše květináče zcela obsypány květy, ozdobte si je naší veselou panenkou z okvětních lístků. A pozvěte k radostnému tvoření děti!

Macramé dekorace
velmi snadné

Říká Vám něco slovo Macramé? Ne? Pokud Vás zajímají nové trendy ze světa tvoření, tak by určitě mělo! Pokud Vám však tato novinka zatím nic neříká, díky tomuto postupu již budete vědět, o čem je řeč. Prohlédněte si náš nový postup a mějte přehled o všech novinkách!

Bytová dekorace
velmi snadné

Hledáte inspiraci, jak vylepšit Váš interiér jednoduchým doplňkem? V tom případě jste na správném místě! Připravili jsme si pro Vás postup k vytvoření Bytové dekorace ve stylu lapače snů, která Vašemu domovu dodá šmrnc.

Lapač snů

Podle starých indiánských legend zahánějí lapače snů zlé duchy a zachytí špatné sny do sítě. Ty hezké pak po peří sklouznou do duše spícího člověka. A i když na pověry nevěříte, můžete si vyrobit tuto krásnou dekoraci do ložnice. Protože co kdyby na tom přece jen něco bylo...

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.