Využijte výhod pro školy a školská zařízení a registrujte se zde.

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
23. Září 2022 | Dřevo, Dárky a přání, Korálky

Na konci duhy se ukrývá poklad, říká se. Duha z dřevěných korálků zavěšená nad postýlkou vašeho malého miláčka bude toho důkazem! Udělejte si s námi krásnou dekoraci do dětského pokoje, může to být i roztomilý dárek.

Než budou vaše květináče zcela obsypány květy, ozdobte si je naší veselou panenkou z okvětních lístků. A pozvěte k radostnému tvoření děti!

velmi snadné

Říká Vám něco slovo Macramé? Ne? Pokud Vás zajímají nové trendy ze světa tvoření, tak by určitě mělo! Pokud Vám však tato novinka zatím nic neříká, díky tomuto postupu již budete vědět, o čem je řeč. Prohlédněte si náš nový postup a mějte přehled o všech novinkách!

velmi snadné

Hledáte inspiraci, jak vylepšit Váš interiér jednoduchým doplňkem? V tom případě jste na správném místě! Připravili jsme si pro Vás postup k vytvoření Bytové dekorace ve stylu lapače snů, která Vašemu domovu dodá šmrnc.

Podle starých indiánských legend zahánějí lapače snů zlé duchy a zachytí špatné sny do sítě. Ty hezké pak po peří sklouznou do duše spícího člověka. A i když na pověry nevěříte, můžete si vyrobit tuto krásnou dekoraci do ložnice. Protože co kdyby na tom přece jen něco bylo...

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.