Vážení zákazníci, dodání pod stromeček garantujeme pro všechny objednávky odeslané do pondělí 18.12.2023 do půlnoci. 

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Odlij si barevnou svíčku
24. Červenec 2023 | Dárky a přání, Odlévání, Barvy, Léto

Vytvořte si svíčku v pastelových barvách inspirovanou letním západem slunce. Použijte odstíny růžové, oranžové a fialové, teplé a jemné barvy, jež vytvářejí atmosféru romantiky. Při odlévání svíčky vrstvěte barvy, které postupně přecházejí od tmavšího do světlejšího odstínu. Tím vznikne dojem západu slunce.

Textilní tvoření se šablonami
15. Červen 2023 | Textil, Šablona, Léto, Barvy

Vstupte do světa nekonečných možností tvoření a barev. Ať už jste začátečníkem nebo zkušeným textilním tvůrcem, šablony vám otevřou dveře ke kreativitě a osobitému stylu. Buďte autorem, který se odlišuje od ostatních.
Šablony s barvami na textil nabízejí jednoduchou a přesnou cestu k detailům i nápaditým tvarům. Pracuje se s nimi snadno a rychle. Pojďte to s námi vyzkoušet!
Co si vytvoříte nejdříve? Originální tričko? Plátěnou tašku nebo povlak na polštář? V našem speciálu vám ukážeme, jak na to.

Tenisky v zentangle stylu

Barevné tenisky k létu neodmyslitelně patří. Co když však neseženete žádné, které by byly podle vašeho gusta? Žádný problém – prostě si je vymalujte. Jednobarevné nebo vícebarevné, výběr barev je jen na vás!

Motýlí křídla na dětské oslavě

Motýlí křídla na dětské párty se vznášejí! Pojďte si s námi užít oslavu ve stínu pestrobarevných motýlích křídel.
Do přípravy se nebojte zapojit i děti! Uvidíte, že je příprava oslavy pro kamarády bude bavit a báječně si to spolu užijete.

Prostírání Black & White

Rádi si posedíte u ranní kávy? S korkovým prostíráním Black & White vám bude vaše černá i bílá káva chutnat ještě lépe. A čaj také. Udělejte si to hezké! Ukážeme vám, jak si sami lehce vytvoříte elegantní prostírání z korku.

Z plechovky ozdoba zahrady

Potřebujete květináč do bytu nebo na zahradu? Máte doma prázdné plechovky od jídla nebo barev? Skvěle! Zkuste s námi upcycling – nepotřebný materiál povýšit novým využitím, udělat tak něco dobrého pro přírodu a sobě radost.
V krásu proměněno!

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.