Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Jak na macramé dekoraci ptáčci v kruhu

Hledáte inspiraci pro své další dekorační projekty? Vytvořte si s námi krásné ptáčky z příze za pomoci uzlů macramé. Tato technika je jednoduchá a zároveň zábavná, takže se můžete těšit na kreativní zážitek. Dekoraci ptáčci v kruhu můžete umístit na stěnu, okno nebo dveře. Originalitu a hravý dech dodá dětskému pokojíčku.

Macramé velikonoční zajíček
29. Březen 2023 | Dekorace, Dárky a přání, Příze, Macramé

Pro milovníky macramé bude radost udělat si vlastnoručně tuto působivou velikonoční dekoraci. Stačí jen dřevěný kroužek a příze. Máte? Pojďte si s námi vytvořit jednoduchými uzlíky macramé zajíčka, kterého žádný koledník nepřehlédne.

Polštář macramé – dekorace i dárek, co potěší
20. Leden 2023 | Textil, Dekorace, Macramé, Příze

Nevíte, čím potěšit svého milého nebo svou milou? Zkuste vytvořit povlak na polštář. Není třeba ovládat celou techniku macramé, stačí jen jeden uzel – a tímto efektním povlakem na polštářek svou lásku zaručeně okouzlíte.

 

Ve svatebním kruhu
velmi snadné

Ve svatebním kruhu fotografie připomenou vaši cestu až k dnešnímu velkému dni D! Vytvořte si jednoduchou a působivou svatební dekoraci. Nepotřebujete k tomu mnoho a výsledek zaručeně potěší vás i svatební hosty.

Peříčko letí
17. Květen 2022 | Dekorace, Macramé, Příze, Juta, Provázek

Peříčko nemusí být vždy jen z příze a celé rozčesané. Zkuste si
s námi vytvořit netradiční peříčko z jutového motouzu, doplněného o růžovou přízi. Dekoraci na kliku, na zeď, do okna. A působivé jistě bude nad postýlkou holčičky!

Klíčenka ze srdce
náročnější

Vaše láska na vás nebude moci nikdy zapomenout. Protože vaše srdce bude mít každý den v ruce! Macramé klíčenku ve tvaru srdce hravě zvládnete i vy, krok po kroku najdete v našem blogu. Krásný svátek zamilovaných!

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.