Využijte výhod pro školy a školská zařízení a registrujte se zde.

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
velmi snadné

Ve svatebním kruhu fotografie připomenou vaši cestu až k dnešnímu velkému dni D! Vytvořte si jednoduchou a působivou svatební dekoraci. Nepotřebujete k tomu mnoho a výsledek zaručeně potěší vás i svatební hosty.

17. Květen 2022 | Dekorace, Macramé, Příze, Juta, Provázek

Peříčko nemusí být vždy jen z příze a celé rozčesané. Zkuste si
s námi vytvořit netradiční peříčko z jutového motouzu, doplněného o růžovou přízi. Dekoraci na kliku, na zeď, do okna. A působivé jistě bude nad postýlkou holčičky!

náročnější

Vaše láska na vás nebude moci nikdy zapomenout. Protože vaše srdce bude mít každý den v ruce! Macramé klíčenku ve tvaru srdce hravě zvládnete i vy, krok po kroku najdete v našem blogu. Krásný svátek zamilovaných!

náročnější

Adventní čas. Chystání se na Vánoce, úsměvy, dobrá nálada. Září světla, baňky, anděl kam se podíváš. A to by se vám mohla zalíbit naše andělka. Jak na ni? Poradí vám paní Dominika, tvář MacraMemories.

velmi snadné

Říká Vám něco slovo Macramé? Ne? Pokud Vás zajímají nové trendy ze světa tvoření, tak by určitě mělo! Pokud Vám však tato novinka zatím nic neříká, díky tomuto postupu již budete vědět, o čem je řeč. Prohlédněte si náš nový postup a mějte přehled o všech novinkách!

Venku se již začíná ochlazovat a slunečných dnů nám stále ubývá. Co si takhle vytvořit jednoduchou vzpomínku na letní dny plné slunce a vody? Pusťte se s námi do vytváření mořské sklenice a uchovejte si ve své domácnosti nebo na zahradě ještě na chvíli letní atmosféru.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.