Vážení zákazníci, od ST 25. do ÚT 31. 1. probíhá inventura.

Objednávky přijaté v tomto termínu mohou být lehce zpožděny. Děkujeme za pochopení. 

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Polštář macramé – dekorace i dárek, co potěší
20. Leden 2023 | Textil, Dekorace, Macramé, Příze

Nevíte, čím potěšit svého milého nebo svou milou? Zkuste vytvořit povlak na polštář. Není třeba ovládat celou techniku macramé, stačí jen jeden uzel – a tímto efektním povlakem na polštářek svou lásku zaručeně okouzlíte.

 

Ve svatebním kruhu
velmi snadné

Ve svatebním kruhu fotografie připomenou vaši cestu až k dnešnímu velkému dni D! Vytvořte si jednoduchou a působivou svatební dekoraci. Nepotřebujete k tomu mnoho a výsledek zaručeně potěší vás i svatební hosty.

Peříčko letí
17. Květen 2022 | Dekorace, Macramé, Příze, Juta, Provázek

Peříčko nemusí být vždy jen z příze a celé rozčesané. Zkuste si
s námi vytvořit netradiční peříčko z jutového motouzu, doplněného o růžovou přízi. Dekoraci na kliku, na zeď, do okna. A působivé jistě bude nad postýlkou holčičky!

Klíčenka ze srdce
náročnější

Vaše láska na vás nebude moci nikdy zapomenout. Protože vaše srdce bude mít každý den v ruce! Macramé klíčenku ve tvaru srdce hravě zvládnete i vy, krok po kroku najdete v našem blogu. Krásný svátek zamilovaných!

Macrame andělka
náročnější

Adventní čas. Chystání se na Vánoce, úsměvy, dobrá nálada. Září světla, baňky, anděl kam se podíváš. A to by se vám mohla zalíbit naše andělka. Jak na ni? Poradí vám paní Dominika, tvář MacraMemories.

Macramé dekorace
velmi snadné

Říká Vám něco slovo Macramé? Ne? Pokud Vás zajímají nové trendy ze světa tvoření, tak by určitě mělo! Pokud Vám však tato novinka zatím nic neříká, díky tomuto postupu již budete vědět, o čem je řeč. Prohlédněte si náš nový postup a mějte přehled o všech novinkách!

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.