Využijte výhod pro školy a školská zařízení a registrujte se zde.

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat

Jarní kameny ve veselých barvách vás rozradostní už při samotném tvoření. Nevíte, jak kameny vymalovat? Vaše děti vědět budou! 

velmi snadné

Pochmurné počasí přímo volá po něčem bláznivém. Rozjařte si s námi den! 
Na našem blogu vám ukážeme, jak na bláznivý obraz, co vám zahřeje duši i stěnu v obýváku. Tohle bude zaručeně bavit i vaše děti!

velmi snadné

Máme pro vás tip na nevšední vánoční ozdoby! Z dřevěné kulatiny, která je efektní sama o sobě. A když si kolečka vymalujete dle své fantazie, budou zdobit váš stromeček vaše jedinečné a originální miniobrazy. Inspirací vám mohou být vánoční kulatiny naší Kristýnky!

Halloween už je za rohem! Jste na tento svátek připraveni? Inspirujte se naším halloweenským speciálem na Blogu a užijte si ho hezky naplno! Jako první ze všech halloweenských příspěvků pro Vás máme kamínkování ve stylu Día de los Muertos. Toto kamínkování není zcela tak běžné, jak jste ho doposud znali. Prohlédněte si tento příspěvek a dozvíte se proč.

velmi snadné

Sledujete aktuální trendy týkající se tvoření s hrníčky? Jeden z nich tady pro Vás máme! Vylepšete si svůj interiér zajímavými hrníčky ve stylu jednoduchosti. Náš postup Vám ukáže, jak na to!

velmi snadné

Kamínkování je v současnosti největším výtvarným fenoménem mezi dětmi i dospěláky. Je to zábavná činnost, která dává prostor hned několika výtvarným technikám. V našem případě je to malování akrylovými popisovači Pintor, které se nezaleknou ani drsnějšího povrchu. Naší inspirací je tentokrát zahrádka plná rostoucí zeleniny, ovoce a bylin. Díky těmto kamenům nyní budeme vědět, kde nám co roste. Zkuste to taky!

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.