Vážení zákazníci, dodání pod stromeček garantujeme pro všechny objednávky odeslané do pondělí 18.12.2023 do půlnoci. 

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Podzimní strašáčci
19. Září 2022 | Dřevo, Malování, Tvoření s dětmi, Barvy

Podzim už je tady a vy přemýšlíte, jakým tvořením zabavit vaše děti? Zkuste naše podzimní strašidýlka! Budete potřebovat jen pár lékařských špachtlí, akrylové barvy a lepidlo a o zábavu pro malé i velké bude vystaráno!

Tenisky v zentangle stylu

Barevné tenisky k létu neodmyslitelně patří. Co když však neseženete žádné, které by byly podle vašeho gusta? Žádný problém – prostě si je vymalujte. Jednobarevné nebo vícebarevné, výběr barev je jen na vás!

Hrníčky pro pana a paní

Jste pozváni na svatbu a přemýšlíte, čím potěšit novomanžele? Máme pro vás zajímavý tip. Jedinečné hrníčky pro pana a paní k jejich manželské snídani! Originální a nezaměnitelné – i takové mohou být svatební dary. Tak jdeme na to!

Barevné velikonoční kamínky

Jarní kameny ve veselých barvách vás rozradostní už při samotném tvoření. Nevíte, jak kameny vymalovat? Vaše děti vědět budou! 

Bláznivý obraz
velmi snadné

Pochmurné počasí přímo volá po něčem bláznivém. Rozjařte si s námi den! 
Na našem blogu vám ukážeme, jak na bláznivý obraz, co vám zahřeje duši i stěnu v obýváku. Tohle bude zaručeně bavit i vaše děti!

Vánoční kulatiny
velmi snadné

Máme pro vás tip na nevšední vánoční ozdoby! Z dřevěné kulatiny, která je efektní sama o sobě. A když si kolečka vymalujete dle své fantazie, budou zdobit váš stromeček vaše jedinečné a originální miniobrazy. Inspirací vám mohou být vánoční kulatiny naší Kristýnky!

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.