Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Udělej si misku a do misky svíčku
21. Prosinec 2022 | Odlévání, Vánoce, Modelovací hmoty, Zima

Světlo svíčky umí vyčarovat kouzelnou atmosféru klidu a pohody. Napomáhá relaxaci, zvláště když je ve vosku přimíchána kapka vonného oleje. Udělejte si s námi originální svíčku! Vytvořte nejdříve jedinečnou misku ze samotvrdnoucí hmoty a do misky pak odlijte svíčku se třemi knoty. Pohoda a romantika zaručena!

Perníčky trochu jinak
15. Listopad 2022 | Dekorace, Vánoce, Modelovací hmoty, Zima

Vánoce bez perníčků ani nemůžou být. Zmizí vám ale často ještě před svátky? Máme pro vás perníčky, které vám nikdo nesní! Z modelovací hmoty, kterou na chvilku dáte péci v peci.

Ptáčci jsou na větvi

Zahradní párty, kdo by je neměl rád? Teplo, dobré jídlo, květiny, ptáčci všude kolem. Dekorace příjemnou náladu jen podtrhují. Jeden takový dekorační závěs s ptáčky si můžete hned s námi vytvořit. A nemusí zůstat jen u jednoho závěsu, působivé bude rozvěsit takové ptačí závěsy v zahradě všude kolem.

Miska na drobnosti
náročnější

Nechali jste se na dovolené okouzlit orientálními miskami a teď je Vám trochu líto, že jste si žádnou z nich nepřivezli domů? Hned Vám zlepšíme náladu! Vymysleli jsme pro Vás totiž postup, díky kterému si takovou misku budete moct vyrobit úplně sami. Zavzpomínejte na všechny ty ornamenty, které jste na dovolené zahlédli a pusťte se do práce!

Terakotový květináč

Máte rádi nakupování krásných květináčů a různých ozdob do domácnosti, ale ještě raději máte, když si všechny tyto věci sami vyrobíte? Jsme na tom úplně stejně! Proto jsme si pro Vás připravili jednoduchý postup, díky kterému obyčejný terakotový květináč přetvoříte v nádherný a hlavně na míru ozdobený květináč, kterého si každá návštěva hned všimne!

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.