Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Udělejte mamince přání z odlitých písmen

Uvažujete o nezapomenutelném dárku pro svou maminku? Vytvořte s námi přání z odlitých písmen MAMINCE. Krásné, osobní a přesně takové, jaké si vaše maminka zaslouží. Bude tak mít vaše láskyplné poděkování na očích každý den.

 

Oříšky a odlévací hmota

Sádrové kachle, kdo je v dětství nedělal... Do plastelíny obtisknuté kytky nebo dětské ručičky. I dnes si můžete za pomoci moderních odlévacích hmot vytvořit svou jedinečnou dekoraci nebo osobitý dárek. A toto  tvoření bude zaručeně bavit všechny děti!

Kamínkování
velmi snadné

Kamínkování – jistě to už znáte. Malování na kameny a kamínky, parádní aktivita, která je zábavná, levná a také skvělý způsob, jak prožít společně s dětmi čas při radostném tvoření.
Je úžasné, co můžete udělat jen s několika kameny, hromadou barev a trochou fantazie!

Halloweenské kamínkování

Halloween už je za rohem! Jste na tento svátek připraveni? Inspirujte se naším halloweenským speciálem na Blogu a užijte si ho hezky naplno! Jako první ze všech halloweenských příspěvků pro Vás máme kamínkování ve stylu Día de los Muertos. Toto kamínkování není zcela tak běžné, jak jste ho doposud znali. Prohlédněte si tento příspěvek a dozvíte se proč.

Odlévací hmota

Odlévali jste někdy stopy v přírodě, nebo jste jako děti tvořili se sádrou? Chtěli bychom vám ukázat, jak se pracuje s Reliefco - práškem na odlévání a k čemu se takovéto odlitky dají použít. Oproti sádře je tento odlévací prášek bělejší a má celkově lepší vlastnosti, nežli sádra. Odlitky mají „porcelánový“ povrch a dají se barvit všemi dostupnými barvami.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.