Využijte výhod pro školy a školská zařízení a registrujte se zde.

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
velmi snadné

Kamínkování – jistě to už znáte. Malování na kameny a kamínky, parádní aktivita, která je zábavná, levná a také skvělý způsob, jak prožít společně s dětmi čas při radostném tvoření.
Je úžasné, co můžete udělat jen s několika kameny, hromadou barev a trochou fantazie!

Jarní kameny ve veselých barvách vás rozradostní už při samotném tvoření. Nevíte, jak kameny vymalovat? Vaše děti vědět budou! 

15. Březen 2022 | Odlévání, Jaro, Velikonoce, Dekorace, Barvy, Beton

Velikonoční vejce znali už ve starém Egyptě. I dnes je zdobení vajíček největší velikonoční tradicí. Pojďte do toho s námi. Působivá zlatá vejce ptáka Ohniváka snadno vytvoříte z betonu!

26. Listopad 2021 | Odlévání, Dekorace, Vánoce, Beton, Zima

Originální ozdoby z betonu pro nevšední okamžiky! Pojďte s námi vyzkoušet vánoční ozdoby, jaké jste ještě neviděli.

náročnější

Už jste si někdy zkoušeli vyrobit své vlastní mýdlo? S naším postupem a také sadou na výrobu mýdla Vám to půjde hezky od ruky. Vlastnoručně vyrobené mýdlo může být hezkým a originálním dárkem. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým.

Odlévali jste někdy stopy v přírodě, nebo jste jako děti tvořili se sádrou? Chtěli bychom vám ukázat, jak se pracuje s Reliefco - práškem na odlévání a k čemu se takovéto odlitky dají použít. Oproti sádře je tento odlévací prášek bělejší a má celkově lepší vlastnosti, nežli sádra. Odlitky mají „porcelánový“ povrch a dají se barvit všemi dostupnými barvami.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.