Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Ledový věneček z papíru

Bílý papírový věnec má klidný a vyrovnaný vzhled – stejně jako čerstvý sníh. Vytvořte si s námi jeden ledový věneček z papíru a vneste si klid do své domácnosti. A takový bílý věneček může být i působivou svatební dekorací!

Věneček v babím létě

Babí léto dokáže pohladit svými teplými paprsky a barvami. Pojďte si pohrát v těchto tónech a vytvořte si s námi věneček na dveře. A z čeho uděláte nejkrásnější květiny? Už víte, z uměleckého pevného krepového papíru! Kdo ho ještě nevyzkoušel, o mnoho přichází.

Motýlí křídla na dětské oslavě

Motýlí křídla na dětské párty se vznášejí! Pojďte si s námi užít oslavu ve stínu pestrobarevných motýlích křídel.
Do přípravy se nebojte zapojit i děti! Uvidíte, že je příprava oslavy pro kamarády bude bavit a báječně si to spolu užijete.

Prostírání Black & White

Rádi si posedíte u ranní kávy? S korkovým prostíráním Black & White vám bude vaše černá i bílá káva chutnat ještě lépe. A čaj také. Udělejte si to hezké! Ukážeme vám, jak si sami lehce vytvoříte elegantní prostírání z korku.

Dřevěný náramek potkal metalické vločky

Pro všední den i slavnostní chvíle. Takový je dřevěný náramek, ozvláštněný metalickými vločkami. Se zlatavým náramkem na ruce se prostě budete cítit božsky!
A nebudete věřit, jak snadno si tento velice efektní šperk vytvoříte sama.

Ptáčci jsou na větvi

Zahradní párty, kdo by je neměl rád? Teplo, dobré jídlo, květiny, ptáčci všude kolem. Dekorace příjemnou náladu jen podtrhují. Jeden takový dekorační závěs s ptáčky si můžete hned s námi vytvořit. A nemusí zůstat jen u jednoho závěsu, působivé bude rozvěsit takové ptačí závěsy v zahradě všude kolem.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.