Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Jak na stírací los aneb Děkuji, paní učitelko

Jak zábavně poděkovat paní učitelce za její práci a péči? Vyrobte pro ni poděkování ve formě stíracího losu! Vytvořte s dětmi takovéto originální přání, úspěch zaručen. I pana učitele dokáže potěšit. Navíc při výrobě přání děti a vy zažijete společnou zábavu a radost z kreativního tvoření.

Nebeské tvoření do dětského pokojíčku

Nebeská kouzla v dětském pokojíčku rozveselí každé dítě už při společném tvoření této menší dekorace, když vám bude pomáhat. A až bude na zdi měsíc s hvězdičkami vykukovat zpoza větviček, můžete si v pokojíčku na zemi rozložit polštářky a deky a hrát si, že táboříte pod noční oblohou.

Udělejte si růžový kaktus z papíru

Růžový kaktus z papíru, dokonalá dekorace nejen na Valentýna! Kromě srdcí vašich blízkých rozsvítí třeba i tmavý kout domácnosti, kde živé květiny nevydrží. O tento kaktus se zároveň nepopícháte, proto jej můžete použít i jako okouzlující dekorace do dětského pokojíčku nebo do školky. A přitom stačí tak málo – růžový karton, nůžky a lepidlo. Pojďte na to, je to docela jednoduché.

Dej srdce do valentýnského přání

Vypráví se různé legendy, jak svatý Valentin přišel k pověsti patrona zamilovaných. Jedno je jisté, první historicky doložená valentýnka byla poslaná už ve středověku.

Dnes si ve svátek Valentýna čím dál více zamilovaných dvojic vyznává svou lásku, a to je rozhodně milé.

Pojďte svému miláčkovi udělat valentýnské přání! A dejte do toho srdce!

Ledový věneček z papíru

Bílý papírový věnec má klidný a vyrovnaný vzhled – stejně jako čerstvý sníh. Vytvořte si s námi jeden ledový věneček z papíru a vneste si klid do své domácnosti. A takový bílý věneček může být i působivou svatební dekorací!

Silvestr, hvězdy a eko nádobí
9. Prosinec 2022 | Papír, Dekorace, Zima

Chystáte silvestrovskou párty? Abyste si oslavu posledního dne roku užili i vy sami, použijte jednorázové nádobí! A žádné velké umývání nádobí poté vás nečeká. Navíc, když sáhnete po jednorázovém nádobí ecofoodbox, uděláte něco dobrého i pro přírodu. Jde o ekologickou alternativu k plastovým či polystyrenovým obalům. Šťastný nový rok!

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.