Využijte výhod pro školy a školská zařízení a registrujte se zde.

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Výroba vánočních přání na mnoho způsobů

Máte rádi papírová vánoční přáníčka? Pojďte si s námi nějaká vytvořit! Že nejste kreativní? Věřte, každý umí být kreativní! Ukážeme vám výrobu vánočních přání na mnoho způsobů. Úplně jednoduchá přáníčka, co zvládnou opravdu všichni. A i ty trochu složitější s námi dokážete také.

Adventní kalendář snadno a rychle
9. Listopad 2022 | Dekorace, Vánoce, Výřezy, Zima, Papír

Každé dítě dobře ví, jak dlouhé je čekání na Ježíška... Udělejte dětem to čekání radostné! Vytvořte pro ně adventní kalendář plný malých překvapení na každý den. S velkým dřevěným výřezem ve tvaru stromečku připravíte takový kalendář snadno a rychle.

Jak na linoryt pro děti

Líbí se vám technika linorytu a rádi byste ji vyzkoušeli se svými dětmi, ale bojíte se, že se při práci s ostrým rydlem zraní? Zkuste to tedy s tiskařskou pěnou a vytlačovací kuličkou. Budete překvapeni, jak je to jednoduchá a efektní technika!

Embossing čaruje

Potřebujete záložku do knihy nebo visačku na dárek? Udělejte si s námi své originální!
Využijte k tomu Big Shot a embosovací kapsy. Poznáte, že embossing opravdu umí čarovat. Embossing je technologie, při níž dochází k vytlačování vzorů, motivů nebo i textu do papíru. Toho lze dosáhnout manuálně nebo strojem – a umí to právě i Big Shot, vyřezávací a embosovací strojek.

Věneček v babím létě

Babí léto dokáže pohladit svými teplými paprsky a barvami. Pojďte si pohrát v těchto tónech a vytvořte si s námi věneček na dveře. A z čeho uděláte nejkrásnější květiny? Už víte, z uměleckého pevného krepového papíru! Kdo ho ještě nevyzkoušel, o mnoho přichází.

Rozsviťte lampiony
velmi snadné

Lampiony navozují harmonickou atmosféru a vnášejí energii do domu. A říká se, že lampiony a stínidla přinášejí do domova hojnost, štěstí a jejich světlo zahání zlé síly. Pojďte si s námi jeden svůj osobitý lampion vytvořit a vyzkoušejte kouzla na vlastní kůži!

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.