Využijte výhod pro školy a školská zařízení a registrujte se zde.

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat

Zapomeňte na krepový papír, jak jste ho kdysi znali.
Tyto papírové květiny jsou opravdu vytvořeny z krepového papíru! Budete okouzleni už při samotném tvoření, je radost pracovat s tímto pevným a zároveň pružným krepovým papírem. To musíte vyzkoušet! Ozdobte si svůj domov nebo třeba svatební tabuli. A moderní nevěsta ví, že tahle svatební kytice jí nikdy neuvadne.

velmi snadné
19. Duben 2022 | Papír, Dekorace, Jaro, Výřezy

Aprílové počasí? To se občas může zdát, že se jaro schovává. To ale nevadí!
Otevřete si s námi vlastní okénko přímo do rozkvetlého jara.
Ukážeme vám, jak na to. Pojďte do toho.

náročnější

Malý, šikovný a výkonný - to je Big Shot. Využijete jej nejen při papírovém tvoření. Můžete vyrábět přání, zdobit alba, vyrábět dekorace, razítka, loutky, brože, přívěsky, nažehlovací aplikace na textil, šablony. Zkrátka co vás napadne. Pojďme na to!

Vlak života by měl jet tak pomalu, aby motýli mohli otevřenými okny létat volně dovnitř a ven. Znáte ten citát z Hřebejkova filmu. A naši veselí motýlci vám tuto moudrost budou stále připomínat!

Jste vášnivý čtenář a stále v knížce hledáte, kde jste příběh opustili? Origami záložka je pro vás jako stvořená! Můžete ji použít jako záložku stránek v románu, v učebnici nebo kuchařce. Co ji vložit do knihy a dát jako dárek? Březen, měsíc knihy, zvolá hurá! Jednoduchý návod najdete v našem blogu.

1. Březen 2022 | Dekorace, Jaro, Papír, Tvoření s dětmi

Zima ještě hrozí sněhem, pod zemí už se ale chystá jarní překvapení. Krokusy rozzáří zahrady sytými barvami co nevidět. Nemůžete se dočkat? Udělejte si s námi jarní krokusy v kruhu již teď!

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.