Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
4. Květen 2022 | Dřevo, Dekorace, Jaro, Pěnová guma

Dřevěná přírodní kolečka, sen každého kreativce! Co si z nich vytvoříte? Originální přívěsek, podložku pod hrneček, mohou to být i originální jmenovky na hostině. Jde to i jednoduše. Minimalistický jarní věneček z dřevěných koleček. Udělejte si ho s námi!

Než budou vaše květináče zcela obsypány květy, ozdobte si je naší veselou panenkou z okvětních lístků. A pozvěte k radostnému tvoření děti!

Halloweenský speciál pokračuje s dalším příspěvkem. Tento postup jistě ocení každý, kdo si láme hlavu nad halloweenskou maskou. Vytvořili jsme pro Vás tři druhy – ducha, netopýra a čarodějnický klobouk. Na našem e-shopu však najdete zboží pro mnoho dalších druhů. Nechte se inspirovat a připravte se na tento jedinečný svátek.

Práce s pěnovou gumou patří k nejoblíbenějším tvořivým technikám mezi dětmi. A ve spojení se zvířecí tématikou se z tohoto tvoření stává zábavný program pro celou rodinu. Díky tomuto postupu začíná zábava hned u dveří každého pokoje.

náročnější

Květiny jako dárek nikdy nezklamou - a co teprve, když se jedná o takové květiny, které nikdy nezvadnou a navíc vlastnoručně vyrobené. A že se obdarované fialová zrovna domů nehodí? Nevadí, foamiran si můžete pořídit ve spoustě jiných, krásných barev!

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.