Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Jak na závěs z plstěných srdíček

Závěs z plstěných srdíček vytvoříte snadno a rychle, ale radost přinese trvalou při každém pohledu na něj. Kam si ho dáte? Na okno? Na dveře nebo skříň? Komu ho dáte? Milému? Mamince? Potěší každého.
A toto tvoření je jako stvořené pro děti – zavolejte své pomocníky!

Sbírej plstěné lístečky!
22. Září 2022 | Tvoření s dětmi, Podzim, Plsť

Dny se krátí, sluníčka ubývá a když prší, je to nuda. Pojďte si s dětmi vytvořit svoji hru! Zábavné bude už samotné společné tvoření. Pak si při této hře děti mohou procvičovat svou rychlost i obratnost při chytání plstěných lístečků na udičku, a menší děti bude třeba bavit také rozpoznávání barev.

Je tu čas dýní
náročnější

Je tu čas dýní. Podzim plný zářivých barev. Máme pro vás tip pro dlouhé podzimní večery – suché plstění je krásný relax. Vyrobte si s námi jedinečnou podzimní dekoraci! Navíc ji pak můžete po celý rok využít třeba jako jehelníček.

Lis na papír Big Shot
náročnější

Malý, šikovný a výkonný - to je Big Shot. Využijete jej nejen při papírovém tvoření. Můžete vyrábět přání, zdobit alba, vyrábět dekorace, razítka, loutky, brože, přívěsky, nažehlovací aplikace na textil, šablony. Zkrátka co vás napadne. Pojďme na to!

Adventní věnec netradičně
19. Listopad 2021 | Dekorace, Vánoce, Plsť, Juta, Zima

Adventní čas letos přichází o trochu dříve. Nenechte se zaskočit a připravte si už nyní s námi adventní věnec, tentokrát netradičně. Každý adventní týden je představován květem vánoční hvězdy v jiné barvě. A nemusíte se bát, dětské ručičky se nespálí, svíčky necháváme stranou.
Pojďme na to!

Panenka z česané vlny
1. Listopad 2021 | Plsť, Dárky a přání, Dekorace

Pracovali jste někdy s česanou vlnou neboli plstí? Výsledek totiž stojí za to! Proto jsme pro Vás přichystali tento postup, ve kterém Vám ukážeme jak s tímto specifickým materiálem pracovat. Inspirujte se na našem Blogu a nechte se unést kouzlem česané vlny.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.