Využijte výhod pro školy a školská zařízení a registrujte se zde.

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
náročnější

Malý, šikovný a výkonný - to je Big Shot. Využijete jej nejen při papírovém tvoření. Můžete vyrábět přání, zdobit alba, vyrábět dekorace, razítka, loutky, brože, přívěsky, nažehlovací aplikace na textil, šablony. Zkrátka co vás napadne. Pojďme na to!

19. Listopad 2021 | Dekorace, Vánoce, Plsť, Juta, Zima

Adventní čas letos přichází o trochu dříve. Nenechte se zaskočit a připravte si už nyní s námi adventní věnec, tentokrát netradičně. Každý adventní týden je představován květem vánoční hvězdy v jiné barvě. A nemusíte se bát, dětské ručičky se nespálí, svíčky necháváme stranou.
Pojďme na to!

1. Listopad 2021 | Plsť, Dárky a přání, Dekorace

Pracovali jste někdy s česanou vlnou neboli plstí? Výsledek totiž stojí za to! Proto jsme pro Vás přichystali tento postup, ve kterém Vám ukážeme jak s tímto specifickým materiálem pracovat. Inspirujte se na našem Blogu a nechte se unést kouzlem česané vlny.

5. Říjen 2021 | Dekorace, Podzim, Plsť, Dárky a přání

Pokud se chystáte vytvořit jednoduchou podzimní dekoraci a chybí Vám inspirace, jeden tip by se tady pro Vás našel. V tomto postupu Vám ukážeme, jak vytvořit dekorační podzimní věnec pomocí kovového kruhu a plsti. Práce s plstí je opravdu jednoduchá a zábavná. Přesvědčte se sami!

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.