Využijte výhod pro školy a školská zařízení a registrujte se zde.

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
velmi snadné
14. Říjen 2021 | Dekorace, Podzim, Razítka, Razítkování

Chcete mít Vaše oblíbené vzpomínky nebo důležité poznámky přímo na očích? V tom případě se Vám bude tento příspěvek víc než hodit. Dozvíte se, jak si jednoduše z plátna vytvořit krásnou nástěnku, která Vám vše připomene. Prohlédněte si tento příspěvek a dozvíte se více!

14. Říjen 2021 | Dekorace, Podzim, Recyklace, Provázek

Dušičky jsou dnem, kdy vzpomínáme na své zemřelé příbuzné a přátele. Podle tradic zdobí rodinné hroby různé věnce, květiny nebo také svíčky. Proto jsme pro Vás ve spolupráci s Home by Nela vytvořili jednoduchý postup k výrobě svíčky s přírodní dekorací. 

Halloween se neobejde bez motivů dýní, pavučin, pavouků a mnoha dalších strašidelných věcí. Na všechny tyto prvky jsme samozřejmě mysleli a použili je při výrobě halloweenského věnce. Inspirujte se naším příspěvkem a vytvořte si speciální halloweenskou dekoraci, která zaujme.

5. Říjen 2021 | Dekorace, Podzim, Plsť, Dárky a přání

Pokud se chystáte vytvořit jednoduchou podzimní dekoraci a chybí Vám inspirace, jeden tip by se tady pro Vás našel. V tomto postupu Vám ukážeme, jak vytvořit dekorační podzimní věnec pomocí kovového kruhu a plsti. Práce s plstí je opravdu jednoduchá a zábavná. Přesvědčte se sami!

Jednorázovým taškám už odzvonilo a nosit si s sebou na nákup tašku látkovou se stalo naprosto běžné. Proč ale nosit tašku obyčejnou, když si jednoduše můžeme vyrobit tašku naprosto originální, kterou si určitě s jinou nespletete ? A ještě navíc takovou, která probarví šedivé podzimní dny :)

 

19. Říjen 2020 | Dárky a přání, Barvy, Podzim, Malování

Na podzim není bohužel nouze o sychravé dny, kdy přijde vhod hrnek teplého čaje, který bude nejlépe chutnat z originálního hrnečku. Stačí jen pár barev a trocha času a trpělivost a můžete si takový hrneček s námi namalovat. 

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.