Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Sbírej plstěné lístečky!
22. Září 2022 | Tvoření s dětmi, Podzim, Plsť

Dny se krátí, sluníčka ubývá a když prší, je to nuda. Pojďte si s dětmi vytvořit svoji hru! Zábavné bude už samotné společné tvoření. Pak si při této hře děti mohou procvičovat svou rychlost i obratnost při chytání plstěných lístečků na udičku, a menší děti bude třeba bavit také rozpoznávání barev.

Je tu čas dýní
náročnější

Je tu čas dýní. Podzim plný zářivých barev. Máme pro vás tip pro dlouhé podzimní večery – suché plstění je krásný relax. Vyrobte si s námi jedinečnou podzimní dekoraci! Navíc ji pak můžete po celý rok využít třeba jako jehelníček.

Nástěnka
velmi snadné
14. Říjen 2021 | Dekorace, Podzim, Razítka, Razítkování

Chcete mít Vaše oblíbené vzpomínky nebo důležité poznámky přímo na očích? V tom případě se Vám bude tento příspěvek víc než hodit. Dozvíte se, jak si jednoduše z plátna vytvořit krásnou nástěnku, která Vám vše připomene. Prohlédněte si tento příspěvek a dozvíte se více!

Svíčka na Dušičky
14. Říjen 2021 | Dekorace, Podzim, Recyklace, Provázek

Dušičky jsou dnem, kdy vzpomínáme na své zemřelé příbuzné a přátele. Podle tradic zdobí rodinné hroby různé věnce, květiny nebo také svíčky. Proto jsme pro Vás ve spolupráci s Home by Nela vytvořili jednoduchý postup k výrobě svíčky s přírodní dekorací. 

Halloweenský věnec

Halloween se neobejde bez motivů dýní, pavučin, pavouků a mnoha dalších strašidelných věcí. Na všechny tyto prvky jsme samozřejmě mysleli a použili je při výrobě halloweenského věnce. Inspirujte se naším příspěvkem a vytvořte si speciální halloweenskou dekoraci, která zaujme.

Podzimní dekorace
5. Říjen 2021 | Dekorace, Podzim, Plsť, Dárky a přání

Pokud se chystáte vytvořit jednoduchou podzimní dekoraci a chybí Vám inspirace, jeden tip by se tady pro Vás našel. V tomto postupu Vám ukážeme, jak vytvořit dekorační podzimní věnec pomocí kovového kruhu a plsti. Práce s plstí je opravdu jednoduchá a zábavná. Přesvědčte se sami!

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.