Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Udělejte si růžový kaktus z papíru

Růžový kaktus z papíru, dokonalá dekorace nejen na Valentýna! Kromě srdcí vašich blízkých rozsvítí třeba i tmavý kout domácnosti, kde živé květiny nevydrží. O tento kaktus se zároveň nepopícháte, proto jej můžete použít i jako okouzlující dekorace do dětského pokojíčku nebo do školky. A přitom stačí tak málo – růžový karton, nůžky a lepidlo. Pojďte na to, je to docela jednoduché.

Dej srdce do valentýnského přání

Vypráví se různé legendy, jak svatý Valentin přišel k pověsti patrona zamilovaných. Jedno je jisté, první historicky doložená valentýnka byla poslaná už ve středověku.

Dnes si ve svátek Valentýna čím dál více zamilovaných dvojic vyznává svou lásku, a to je rozhodně milé.

Pojďte svému miláčkovi udělat valentýnské přání! A dejte do toho srdce!

Ledový věneček z papíru

Bílý papírový věnec má klidný a vyrovnaný vzhled – stejně jako čerstvý sníh. Vytvořte si s námi jeden ledový věneček z papíru a vneste si klid do své domácnosti. A takový bílý věneček může být i působivou svatební dekorací!

Výroba vánočních přání na mnoho způsobů

Máte rádi papírová vánoční přáníčka? Pojďte si s námi nějaká vytvořit! Že nejste kreativní? Věřte, každý umí být kreativní! Ukážeme vám výrobu vánočních přání na mnoho způsobů. Úplně jednoduchá přáníčka, co zvládnou opravdu všichni. A i ty trochu složitější s námi dokážete také.

Jak na linoryt pro děti

Líbí se vám technika linorytu a rádi byste ji vyzkoušeli se svými dětmi, ale bojíte se, že se při práci s ostrým rydlem zraní? Zkuste to tedy s tiskařskou pěnou a vytlačovací kuličkou. Budete překvapeni, jak je to jednoduchá a efektní technika!

Embossing čaruje

Potřebujete záložku do knihy nebo visačku na dárek? Udělejte si s námi své originální!
Využijte k tomu Big Shot a embosovací kapsy. Poznáte, že embossing opravdu umí čarovat. Embossing je technologie, při níž dochází k vytlačování vzorů, motivů nebo i textu do papíru. Toho lze dosáhnout manuálně nebo strojem – a umí to právě i Big Shot, vyřezávací a embosovací strojek.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.