Využijte výhod pro školy a školská zařízení a registrujte se zde.

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat

Vlak života by měl jet tak pomalu, aby motýli mohli otevřenými okny létat volně dovnitř a ven. Znáte ten citát z Hřebejkova filmu. A naši veselí motýlci vám tuto moudrost budou stále připomínat!

Jste vášnivý čtenář a stále v knížce hledáte, kde jste příběh opustili? Origami záložka je pro vás jako stvořená! Můžete ji použít jako záložku stránek v románu, v učebnici nebo kuchařce. Co ji vložit do knihy a dát jako dárek? Březen, měsíc knihy, zvolá hurá! Jednoduchý návod najdete v našem blogu.

Máte v plánu někomu darovat malý dáreček, ale nevíte, v čem ho předat? Něco bychom pro Vás měli! Vymysleli jsme pro Vás postup, do kterého jsme Vám přidali zdarma šablonu, kterou si můžete doma jednoduše vytisknout. Krabičku si můžete navíc vytvořit ze speciálního travního papíru, který je 100% ECO a vhodný také pro uchovávání drobných dobrot nebo mini dortíků. Pusťte se do skládání!

Koupit v obchodě narozeninové přání umí kdekdo. Ale co třeba takové, které člověk zvládne vytvořit sám? Tomu se říká popřát někomu přímo od srdce. Rozhodli jsme se Vám s tím trochu pomoct! Vymysleli jsme pro vás postup, jak vytvořit originální narozeninové přání, které ocení každý oslavenec. Přesvědčte se sami!

Sezóna obědů na čerstvém vzduchu je tímto příspěvkem zahájena! A co si to takhle udělat ještě hezčí a stolování trochu vylepšit? V tomto příspěvku Vám ukážeme, jak na to! 

velmi snadné

Poskládanou rozetou dozdobíte dárek, když si jich poskládáte víc, můžete si vytvořit věnec na dveře, nebo pomocí špejlí zápichy do květináčů. A když přizvete děti, můžete s nimi připravit milý dárek mamince k svátku.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.