Využijte výhod pro školy a školská zařízení a registrujte se zde.

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat

Líbí se vám technika linorytu a rádi byste ji vyzkoušeli se svými dětmi, ale bojíte se, že se při práci s ostrým rydlem zraní? Zkuste to tedy s tiskařskou pěnou a vytlačovací kuličkou. Budete překvapeni, jak je to jednoduchá a efektní technika!

Potřebujete záložku do knihy nebo visačku na dárek? Udělejte si s námi své originální!
Využijte k tomu Big Shot a embosovací kapsy. Poznáte, že embossing opravdu umí čarovat. Embossing je technologie, při níž dochází k vytlačování vzorů, motivů nebo i textu do papíru. Toho lze dosáhnout manuálně nebo strojem – a umí to právě i Big Shot, vyřezávací a embosovací strojek.

velmi snadné

Lampiony navozují harmonickou atmosféru a vnášejí energii do domu. A říká se, že lampiony a stínidla přinášejí do domova hojnost, štěstí a jejich světlo zahání zlé síly. Pojďte si s námi jeden svůj osobitý lampion vytvořit a vyzkoušejte kouzla na vlastní kůži!

Letní svatby bývají nejkrásnější! Teplé počasí přímo vybízí k zahradní svatební slavnosti, která umí být neformální a romantická. Máme pro vás pár tipů, jak udělat vaši svatbu nezapomenutelnou. Právě svatební doplňky a dekorace učiní vaši letní svatbu jedinečnou.

Vlak života by měl jet tak pomalu, aby motýli mohli otevřenými okny létat volně dovnitř a ven. Znáte ten citát z Hřebejkova filmu. A naši veselí motýlci vám tuto moudrost budou stále připomínat!

Jste vášnivý čtenář a stále v knížce hledáte, kde jste příběh opustili? Origami záložka je pro vás jako stvořená! Můžete ji použít jako záložku stránek v románu, v učebnici nebo kuchařce. Co ji vložit do knihy a dát jako dárek? Březen, měsíc knihy, zvolá hurá! Jednoduchý návod najdete v našem blogu.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.