Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Jak na mechový strom života
22. Květen 2023 | Příze, Dárky a přání

Strom života je významným symbolem, který připomíná důležitost přírody a země, sílu individuality člověka i propojení všeho živého. Je to také oblíbený dekorační prvek, který jednoduše může zdobit.
Vytvořte si s námi strom života technikou macramé a jedinečnost mu dodejte stabilizovaným mechem!

Jak na macramé dekoraci ptáčci v kruhu

Hledáte inspiraci pro své další dekorační projekty? Vytvořte si s námi krásné ptáčky z příze za pomoci uzlů macramé. Tato technika je jednoduchá a zároveň zábavná, takže se můžete těšit na kreativní zážitek. Dekoraci ptáčci v kruhu můžete umístit na stěnu, okno nebo dveře. Originalitu a hravý dech dodá dětskému pokojíčku.

Macramé velikonoční zajíček
29. Březen 2023 | Dekorace, Dárky a přání, Příze, Macramé

Pro milovníky macramé bude radost udělat si vlastnoručně tuto působivou velikonoční dekoraci. Stačí jen dřevěný kroužek a příze. Máte? Pojďte si s námi vytvořit jednoduchými uzlíky macramé zajíčka, kterého žádný koledník nepřehlédne.

Nebeské tvoření do dětského pokojíčku

Nebeská kouzla v dětském pokojíčku rozveselí každé dítě už při společném tvoření této menší dekorace, když vám bude pomáhat. A až bude na zdi měsíc s hvězdičkami vykukovat zpoza větviček, můžete si v pokojíčku na zemi rozložit polštářky a deky a hrát si, že táboříte pod noční oblohou.

Polštář macramé – dekorace i dárek, co potěší
20. Leden 2023 | Textil, Dekorace, Macramé, Příze

Nevíte, čím potěšit svého milého nebo svou milou? Zkuste vytvořit povlak na polštář. Není třeba ovládat celou techniku macramé, stačí jen jeden uzel – a tímto efektním povlakem na polštářek svou lásku zaručeně okouzlíte.

 

Vytvoř si svého vánočního skřítka
28. Listopad 2022 | Dekorace, Vánoce, Dárky a přání, Příze, Zima

Kde se vzal vánoční skřítek? Tento pidimužík má původ v severských zemích, právě on tam o adventu řádí v domácnostech. Provádí různé legrácky, lumpárny a děti ho pak podle stop hledají. Své místo mezi svátečními dekoracemi si našel i u nás. A proto – vánoční skřítek do každé rodiny! Vyrobte si toho svého dnes s námi.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.