Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Polštář macramé – dekorace i dárek, co potěší
20. Leden 2023 | Textil, Dekorace, Macramé, Příze

Nevíte, čím potěšit svého milého nebo svou milou? Zkuste vytvořit povlak na polštář. Není třeba ovládat celou techniku macramé, stačí jen jeden uzel – a tímto efektním povlakem na polštářek svou lásku zaručeně okouzlíte.

 

Vytvoř si svého vánočního skřítka
28. Listopad 2022 | Dekorace, Vánoce, Dárky a přání, Příze, Zima

Kde se vzal vánoční skřítek? Tento pidimužík má původ v severských zemích, právě on tam o adventu řádí v domácnostech. Provádí různé legrácky, lumpárny a děti ho pak podle stop hledají. Své místo mezi svátečními dekoracemi si našel i u nás. A proto – vánoční skřítek do každé rodiny! Vyrobte si toho svého dnes s námi.

Ve svatebním kruhu
velmi snadné

Ve svatebním kruhu fotografie připomenou vaši cestu až k dnešnímu velkému dni D! Vytvořte si jednoduchou a působivou svatební dekoraci. Nepotřebujete k tomu mnoho a výsledek zaručeně potěší vás i svatební hosty.

Peříčko letí
17. Květen 2022 | Dekorace, Macramé, Příze, Juta, Provázek

Peříčko nemusí být vždy jen z příze a celé rozčesané. Zkuste si
s námi vytvořit netradiční peříčko z jutového motouzu, doplněného o růžovou přízi. Dekoraci na kliku, na zeď, do okna. A působivé jistě bude nad postýlkou holčičky!

Klíčenka ze srdce
náročnější

Vaše láska na vás nebude moci nikdy zapomenout. Protože vaše srdce bude mít každý den v ruce! Macramé klíčenku ve tvaru srdce hravě zvládnete i vy, krok po kroku najdete v našem blogu. Krásný svátek zamilovaných!

Macrame andělka
náročnější

Adventní čas. Chystání se na Vánoce, úsměvy, dobrá nálada. Září světla, baňky, anděl kam se podíváš. A to by se vám mohla zalíbit naše andělka. Jak na ni? Poradí vám paní Dominika, tvář MacraMemories.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.