Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Udělejte si s dětmi edukační pomůcku do matematiky

Buďte inspirativním pedagogem a udělejte si s dětmi výukovou pomůcku z dřevěných korálků, která spojuje zábavu s matematikou. Tato edukační pomůcka pro prvňáčky a předškoláky je nejenom prostředkem k výuce matematiky, ale také nástrojem pro rozvoj kreativity, vizuálního myšlení a logického uvažování. S takovou edukační pomůckou se děti nudit nebudou.

Vánoční kroužek na ubrousek

Vše je nachystáno, dárky zabaleny, cukroví upečeno, kapr ve vaně. Co ještě pro dokonalý Štědrý večer? Co třeba vánoční kroužky na ubrousky, které dodají vaší slavnostní tabuli noblesu. Překvapí vás, jak snadno si je sami vytvoříte.

Peříčko letí
17. Květen 2022 | Dekorace, Macramé, Příze, Juta, Provázek

Peříčko nemusí být vždy jen z příze a celé rozčesané. Zkuste si
s námi vytvořit netradiční peříčko z jutového motouzu, doplněného o růžovou přízi. Dekoraci na kliku, na zeď, do okna. A působivé jistě bude nad postýlkou holčičky!

Vánoční hvězdička
9. Listopad 2021 | Dekorace, Vánoce, Provázek, Juta, Zima

Advent pomalu klepe na dveře! A tak je čas začít přemýšlet nad vánoční výzdobou. Pojďte s námi nahlédnout do dílny Home by Nela a nechte se inspirovat. Přinášíme Vám postup k vytvoření jednoduché vánoční dekorace, ke které je potřeba jen pár věcí. Přesvědčte se sami!

Svíčka na Dušičky
14. Říjen 2021 | Dekorace, Podzim, Recyklace, Provázek

Dušičky jsou dnem, kdy vzpomínáme na své zemřelé příbuzné a přátele. Podle tradic zdobí rodinné hroby různé věnce, květiny nebo také svíčky. Proto jsme pro Vás ve spolupráci s Home by Nela vytvořili jednoduchý postup k výrobě svíčky s přírodní dekorací. 

Mořská sklenice

Venku se již začíná ochlazovat a slunečných dnů nám stále ubývá. Co si takhle vytvořit jednoduchou vzpomínku na letní dny plné slunce a vody? Pusťte se s námi do vytváření mořské sklenice a uchovejte si ve své domácnosti nebo na zahradě ještě na chvíli letní atmosféru.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.