Využijte výhod pro školy a školská zařízení a registrujte se zde.

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
17. Květen 2022 | Dekorace, Macramé, Příze, Juta, Provázek

Peříčko nemusí být vždy jen z příze a celé rozčesané. Zkuste si
s námi vytvořit netradiční peříčko z jutového motouzu, doplněného o růžovou přízi. Dekoraci na kliku, na zeď, do okna. A působivé jistě bude nad postýlkou holčičky!

9. Listopad 2021 | Dekorace, Vánoce, Provázek, Juta, Zima

Advent pomalu klepe na dveře! A tak je čas začít přemýšlet nad vánoční výzdobou. Pojďte s námi nahlédnout do dílny Home by Nela a nechte se inspirovat. Přinášíme Vám postup k vytvoření jednoduché vánoční dekorace, ke které je potřeba jen pár věcí. Přesvědčte se sami!

14. Říjen 2021 | Dekorace, Podzim, Recyklace, Provázek

Dušičky jsou dnem, kdy vzpomínáme na své zemřelé příbuzné a přátele. Podle tradic zdobí rodinné hroby různé věnce, květiny nebo také svíčky. Proto jsme pro Vás ve spolupráci s Home by Nela vytvořili jednoduchý postup k výrobě svíčky s přírodní dekorací. 

Venku se již začíná ochlazovat a slunečných dnů nám stále ubývá. Co si takhle vytvořit jednoduchou vzpomínku na letní dny plné slunce a vody? Pusťte se s námi do vytváření mořské sklenice a uchovejte si ve své domácnosti nebo na zahradě ještě na chvíli letní atmosféru.

Pokud je zavařování Vaší velkou vášní tak jako u nás a máte stále i v srpnu co zavařovat, pak Vás náš nový postup určitě potěší. Zavařování necháme zcela na Vás, ale s nápadem, jak si letos originálně ozdobit všechny naplněné sklenice, Vám pomůžeme. Díky tomuto postupu si můžete vytvořit nejen krásnou sbírku zavařenin v ještě hezčím obalu, ale také skvělý dárek pro své blízké. Pusťte se do práce!

náročnější

Už jste si někdy zkoušeli vyrobit své vlastní mýdlo? S naším postupem a také sadou na výrobu mýdla Vám to půjde hezky od ruky. Vlastnoručně vyrobené mýdlo může být hezkým a originálním dárkem. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.