Vážení zákazníci, dodání pod stromeček garantujeme pro všechny objednávky odeslané do pondělí 18.12.2023 do půlnoci. 

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Home made mýdlo
náročnější

Už jste si někdy zkoušeli vyrobit své vlastní mýdlo? S naším postupem a také sadou na výrobu mýdla Vám to půjde hezky od ruky. Vlastnoručně vyrobené mýdlo může být hezkým a originálním dárkem. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým.

Zajíc z kužele
velmi snadné

Zajíčci, kuřátka, kačenky a jiná mláďata k jaru prostě patří, do bytu si je ale těžko pořídíme. Pojďte si tedy s námi vyrobit zajíčka, který vám nikam neuteče a společnost vám může dělat celé jaro. A navíc určitě ze své roztomilosti nevyroste. :)

Lapač snů

Podle starých indiánských legend zahánějí lapače snů zlé duchy a zachytí špatné sny do sítě. Ty hezké pak po peří sklouznou do duše spícího člověka. A i když na pověry nevěříte, můžete si vyrobit tuto krásnou dekoraci do ložnice. Protože co kdyby na tom přece jen něco bylo...

Kytičky na tvořítku
13. Květen 2020 | Papírová stuha, Jaro, Recyklace, Léto, Provázek

Zkusme si spolu kytičky na tvořítku - ukážeme si je z papírového lýka, ale můžete vyzkoušet i jiné provázky, vlnu či zbytky přízí a stužek - kytičky budou hezké z různých materiálů. Hotové kytičky můžeme použít jako zápichy nebo třeba je použít na ozdobení jarního věnce.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.