Vážení zákazníci, dodání pod stromeček garantujeme pro všechny objednávky odeslané do pondělí 18.12.2023 do půlnoci. 

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Nástěnka
velmi snadné
14. Říjen 2021 | Dekorace, Podzim, Razítka, Razítkování

Chcete mít Vaše oblíbené vzpomínky nebo důležité poznámky přímo na očích? V tom případě se Vám bude tento příspěvek víc než hodit. Dozvíte se, jak si jednoduše z plátna vytvořit krásnou nástěnku, která Vám vše připomene. Prohlédněte si tento příspěvek a dozvíte se více!

Zavařování s razítky

Pokud je zavařování Vaší velkou vášní tak jako u nás a máte stále i v srpnu co zavařovat, pak Vás náš nový postup určitě potěší. Zavařování necháme zcela na Vás, ale s nápadem, jak si letos originálně ozdobit všechny naplněné sklenice, Vám pomůžeme. Díky tomuto postupu si můžete vytvořit nejen krásnou sbírku zavařenin v ještě hezčím obalu, ale také skvělý dárek pro své blízké. Pusťte se do práce!

Přání s věnečkem

Šablony jsme si zvykli používat na textil i na dřevo, ale jejich využití na papír ještě není úplně časté. Ale šablona věnečku úplně svádí k vytvoření přáníčka, které se hodí pro různé příležitosti a to nejen na jaře.

Přání se sněhulákem

Sněhulák z prvního sněhu udělá radost na chvíli, když si ale vyrobíte se sněhulákem vánoční přání, bude dělat radost mnohem déle a to je nejen Vám, ale i adresátovi. Vybarvování pomocí akvarelových fixů bude navíc bavit i děti, tak se nebojte je do práce zapojit.

Přání z větviček

Dnešní přáničková inspirace vám přináší návod na tolik oblíbená přání s motivem z větviček,. Ať už si z nich poskládáte věneček, girlandu či jiny tvar, vždycky bude vypadat nádherně a navodí tu správnou vánoční atmosféru. Stejným způsobem pak můžete ozdobit třeba i visačky a jmenovky na vánoční stůl a dotáhnout tak výzdobu k dokonalosti.

Přání samá vločka

Venku je sice ještě stále barevný podzim, ale zima se neúprosně blíží a tak je načase se na ni začít chystat. Připravte si tedy k ruce krásnou sadu razítek plnou vloček, lepidlo, barevné papíry a jdeme na to!

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.