Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Nástěnka
velmi snadné
14. Říjen 2021 | Dekorace, Podzim, Razítka, Razítkování

Chcete mít Vaše oblíbené vzpomínky nebo důležité poznámky přímo na očích? V tom případě se Vám bude tento příspěvek víc než hodit. Dozvíte se, jak si jednoduše z plátna vytvořit krásnou nástěnku, která Vám vše připomene. Prohlédněte si tento příspěvek a dozvíte se více!

Zavařování s razítky

Pokud je zavařování Vaší velkou vášní tak jako u nás a máte stále i v srpnu co zavařovat, pak Vás náš nový postup určitě potěší. Zavařování necháme zcela na Vás, ale s nápadem, jak si letos originálně ozdobit všechny naplněné sklenice, Vám pomůžeme. Díky tomuto postupu si můžete vytvořit nejen krásnou sbírku zavařenin v ještě hezčím obalu, ale také skvělý dárek pro své blízké. Pusťte se do práce!

Přání samá vločka

Venku je sice ještě stále barevný podzim, ale zima se neúprosně blíží a tak je načase se na ni začít chystat. Připravte si tedy k ruce krásnou sadu razítek plnou vloček, lepidlo, barevné papíry a jdeme na to!

Dárková taštička z obálky

Už se vám někdy stalo, že jste potřebovali narychlo předat drobný dárek a nebylo ho do čeho zabalit? Naučte se s námi vyrobit dárkovou taštičku z obálky a už se vám to nikdy nestane. 

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.