Využijte výhod pro školy a školská zařízení a registrujte se zde.

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
27. Květen 2022 | Textil, Dárky a přání, Barvy, Šablona

Na nákupy jedině stylově! Třeba s černou plátěnkou s modrozeleným věnečkem, ozvláštněnou dřevěnými korálky.
Ukážeme vám, že vytvořit si ten svůj originál není vůbec těžké. I obyčejná plátěná taška může být skvělým módním doplňkem.

Jsou vzpomínky, které si nezaslouží, aby skončily v mobilu mezi stovkami dalších fotografií. Pojďte s námi nakouknout do tajů scrapbookingu a vytvořte si jedinečnou kreativní knihu zachycených nejkrásnějších vzpomínek. Máte chuť a odvahu jít do toho?

náročnější
20. Červenec 2021 | Textil, Malování na textil, Léto, Šablona, Barvy

Nechte se inspirovat létem! Vymysleli jsme pro Vás postup, díky kterému si budete moct vyzkoušet nové techniky v malování na textil. Máte také možnost využít některou z našich letních šablon. Dejte prostor své fantazii a pusťte se do letního tvoření!

náročnější
25. Květen 2021 | Textil, Linoryt, Šablona, Dárky a přání

Znáte ten pocit, když se na ulici střetnete s člověkem, který má na sobě to samé tričko jako Vy? Díky našemu postupu se Vám to již nestane! Vytvořili jsme totiž pro Vás postup, jak si vyrobit své vlastní originální tričko, které bude díky technice linorytu jediné na světě.

Taška je naším každodenním pomocníkem. Potřebujeme ji na nákup, na přezůvky do školy či na osušku, když jdeme k vodě. Proč si tedy nepřipravit takovou tašku přímo na míru? A podle své nálady a vkusu? Díky šablonám se do malování může pustit opravdu každý...

Krabička na čaj může být záležitostí veskrze praktickou, to ale neznamená, že nemůže být zároveň záležitostí okrasnou. A pokud zrovna neseženeme takovou, která by se nám hodila do interiéru, můžeme si s minimálním úsilím ozdobit krabičku z přírodního dřeva. Samozřejmě, že taková krabička bude i krásným dárkem. A nebo do takové krabičky lze dárek prostě vložit.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.