Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Mandala krok za krokem
13. Duben 2023 | Šablona, Dárky a přání, Barvy

Mandala je kouzelný symbol posvátné geometrie. Tvoření pravidelných vzorů mandaly napomáhá k uklidnění myšlenek a dosažení duchovní rovnováhy, a tak je mandala oblíbenou relaxační či meditační pomůckou.
Pojďte si s námi vytvořit svoji mandalu, svůj vlastní energetický obraz.

 

Embossing čaruje

Potřebujete záložku do knihy nebo visačku na dárek? Udělejte si s námi své originální!
Využijte k tomu Big Shot a embosovací kapsy. Poznáte, že embossing opravdu umí čarovat. Embossing je technologie, při níž dochází k vytlačování vzorů, motivů nebo i textu do papíru. Toho lze dosáhnout manuálně nebo strojem – a umí to právě i Big Shot, vyřezávací a embosovací strojek.

Prostírání Black & White

Rádi si posedíte u ranní kávy? S korkovým prostíráním Black & White vám bude vaše černá i bílá káva chutnat ještě lépe. A čaj také. Udělejte si to hezké! Ukážeme vám, jak si sami lehce vytvoříte elegantní prostírání z korku.

Plátěná taška v černém
27. Květen 2022 | Textil, Dárky a přání, Barvy, Šablona

Na nákupy jedině stylově! Třeba s černou plátěnkou s modrozeleným věnečkem, ozvláštněnou dřevěnými korálky.
Ukážeme vám, že vytvořit si ten svůj originál není vůbec těžké. I obyčejná plátěná taška může být skvělým módním doplňkem.

Kreativní album pro Valentýna

Jsou vzpomínky, které si nezaslouží, aby skončily v mobilu mezi stovkami dalších fotografií. Pojďte s námi nakouknout do tajů scrapbookingu a vytvořte si jedinečnou kreativní knihu zachycených nejkrásnějších vzpomínek. Máte chuť a odvahu jít do toho?

Letní tričko
náročnější
20. Červenec 2021 | Textil, Malování na textil, Léto, Šablona, Barvy

Nechte se inspirovat létem! Vymysleli jsme pro Vás postup, díky kterému si budete moct vyzkoušet nové techniky v malování na textil. Máte také možnost využít některou z našich letních šablon. Dejte prostor své fantazii a pusťte se do letního tvoření!

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.