Pro získání slev pro školy a školská zařízení klikněte ZDE

Podtácky z kulatin

14. Září 2021 | Ubrousková technika Dekorace Domov

Už se Vám někdy stalo, že Vám návštěva pochválila podtácky na skleničky? Díky spojení dřevěných kulatin a ubrouskové techniky se to odteď bude stávat velmi často! Nechte se inspirovat naším příspěvkem a vylepšete si svůj interiér na maximum. Přejeme Vám krásné tvoření.

Mořská sklenice

7. Září 2021 | Dekorace Léto Sklenice Moře

Venku se již začíná ochlazovat a slunečných dnů nám stále ubývá. Co si takhle vytvořit jednoduchou vzpomínku na letní dny plné slunce a vody? Pusťte se s námi do vytváření mořské sklenice a uchovejte si ve své domácnosti nebo na zahradě ještě na chvíli letní atmosféru.

Miska na drobnosti

24. Srpen 2021 | Dekorace Modelování Domov

Nechali jste se na dovolené okouzlit orientálními miskami a teď je Vám trochu líto, že jste si žádnou z nich nepřivezli domů? Hned Vám zlepšíme náladu! Vymysleli jsme pro Vás totiž postup, díky kterému si takovou misku budete moct vyrobit úplně sami. Zavzpomínejte na všechny ty ornamenty, které jste na dovolené zahlédli a pusťte se do práce!

Zmrzlinová party dekorace

27. Červenec 2021 | Tvoříme s dětmi Dekorace Foamiran Léto

Pořádejte oslavy v letním stylu! Skvělá zahradní party se neobejde bez výborného jídla, pití, ale také stylových dekorací. Proto jsme pro Vás vymysleli postup k vytvoření zmrzlinové party dekorace, díky které bude Vaše oslava nezapomenutelná.

Kameny na zahrádku

13. Červenec 2021 | Malování Dekorace Kamínkování

Kamínkování je v současnosti největším výtvarným fenoménem mezi dětmi i dospěláky. Je to zábavná činnost, která dává prostor hned několika výtvarným technikám. V našem případě je to malování akrylovými popisovači Pintor, které se nezaleknou ani drsnějšího povrchu. Naší inspirací je tentokrát zahrádka plná rostoucí zeleniny, ovoce a bylin. Díky těmto kamenům nyní budeme vědět, kde nám co roste. Zkuste to taky!

Zavařovací sklenice

1. Červenec 2021 | Malování Dekorace Sklenice

Není nad to na chvíli posedět se svou polovičkou nebo známými a nasávat letní atmosféru. A abychom tu atmosféru ještě více podpořili, můžeme si pro tyto večery jednoduše a navíc ze starých zavařovacích sklenic vytvořit krásnou letní dekoraci, která má hned několik využití.

Aby našim zákazníkům nic neuniklo,
zasíláme jim informace o akcích a novinkách e-mailem.
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.