Bytová dekorace

6. Květen 2021 | Dřevo Tvoříme s dětmi Dekorace

Hledáte inspiraci, jak vylepšit Váš interiér jednoduchým doplňkem? V tom případě jste na správném místě! Připravili jsme si pro Vás postup k vytvoření Bytové dekorace ve stylu lapače snů, která Vašemu domovu dodá šmrnc.

Fialky z foamiranu

27. Duben 2021 | Dekorace Foamiran

Květiny jako dárek nikdy nezklamou - a co teprve, když se jedná o takové květiny, které nikdy nezvadnou a navíc vlastnoručně vyrobené. A že se obdarované fialová zrovna domů nehodí? Nevadí, foamiran si můžete pořídit ve spoustě jiných, krásných barev!

Box ze špachtlí

Taky se vám doma hromadí krabice, lepenka či kartony od nakoupeného zboží? A co je třeba přeměnit ve funkční dekoraci do domácnosti? Podívejte se, jak na to.

Krabička na čaj

13. Duben 2021 | Dřevo Dekorace 3D pasta Šablona

Krabička na čaj může být záležitostí veskrze praktickou, to ale neznamená, že nemůže být zároveň záležitostí okrasnou. A pokud zrovna neseženeme takovou, která by se nám hodila do interiéru, můžeme s minimálním úsilím ozdobit krabičku z přírodního dřeva. Samozřejmě že taková krabička bude i krásným dárkem.

Zajíc z kužele

Zajíčci, kuřátka, kačenky a jiná mláďata k jaru prostě patří, do bytu si je ale těžko pořídíme. Pojďte si tedy s námi vyrobit zajíčka, který vám nikam neuteče a společnost vám může dělat celé jaro. A navíc určitě ze své roztomilosti nevyroste. :)

Velikonoční věnec

15. Březen 2021 | Papír Dekorace Origami Velikonoce

Krásné barvy papírů na origami úplně svádí k využití na výrobu květin, navíc, pokud jsou v sadě tak krásně sladěné barvy jako v případě těchto puntíků. A pokud je využijete k dekoraci velikonočního věnečku, vznikne vám netradiční jarní výzdoba, kterou u vás bude obdivovat každá návštěva.

Aby našim zákazníkům nic neuniklo,
zasíláme jim informace o akcích a novinkách e-mailem.
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.