Mandaly

8. Červen 2021 | Dřevo Quiling Malování

Milujete mandaly stejně tak jako my? Mandaly totiž mají své kouzlo, kterým uchvátí každého člověka s kreativní duší. Pokud jste na tom stejně, pak jste na správném místě. Vytvořte si pomocí našeho postupu svou originální mandalu přesně podle Vašich představ. Kreativitě se meze nekladou.

Zvířátka na špachtli

Hledáte tip, jak zvelebit dětský pokoj a do tvoření rovnou zapojit i své děti? V tom případě jste na správném místě! Tentokrát jsme pro Vás vytvořili postup s názvem „Zvířátka na špachtli“, který je opravdu jednoduchý, zábavný a jeho zvířecí tématika zaujme každého malého pomocníka. Přesvědčte se sami! 

Bytová dekorace

6. Květen 2021 | Dřevo Tvoříme s dětmi Dekorace

Hledáte inspiraci, jak vylepšit Váš interiér jednoduchým doplňkem? V tom případě jste na správném místě! Připravili jsme si pro Vás postup k vytvoření Bytové dekorace ve stylu lapače snů, která Vašemu domovu dodá šmrnc.

Destička na vzkazy

Znáte to, potřebujete si zapsat něco, na co nesmíte zapomenout a nemůžete najít papír, nebo tužku. Pokud ale máte na stabilním místě cedulku na vzkazy, nemůže se Vám to stát. A nic Vám nebrání mít takových cedulek několik. Co takhle jednu vyrobit mamince k svátku? Můžete k práci přizvat taky děti.

Krabička na čaj

13. Duben 2021 | Dřevo Dekorace 3D pasta Šablona

Krabička na čaj může být záležitostí veskrze praktickou, to ale neznamená, že nemůže být zároveň záležitostí okrasnou. A pokud zrovna neseženeme takovou, která by se nám hodila do interiéru, můžeme s minimálním úsilím ozdobit krabičku z přírodního dřeva. Samozřejmě že taková krabička bude i krásným dárkem.

Lapač snů

13. Leden 2021 | Dřevo Dekorace

Podle starých indiánských legend zahánějí lapače snů zlé duchy a zachytí špatné sny do sítě. Ty hezké pak po peří sklouznou do duše spícího člověka. A i když na pověry nevěříte, můžete si vyrobit tuto krásnou dekoraci do ložnice. Protože co kdyby na tom přece jen něco bylo...

Aby našim zákazníkům nic neuniklo,
zasíláme jim informace o akcích a novinkách e-mailem.
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.