Pro získání slev pro školy a školská zařízení klikněte ZDE

Mořská sklenice

7. Září 2021 | Dekorace Léto Sklenice Moře

Venku se již začíná ochlazovat a slunečných dnů nám stále ubývá. Co si takhle vytvořit jednoduchou vzpomínku na letní dny plné slunce a vody? Pusťte se s námi do vytváření mořské sklenice a uchovejte si ve své domácnosti nebo na zahradě ještě na chvíli letní atmosféru.

Ananasová svíčka

3. Srpen 2021 | Léto Sklenice Dárek

Zkoušeli jste si někdy vyrobit svou vlastní svíčku? Díky tomuto hravému postupu máte nyní možnost. Tato ananasová svíčka navíc vypadá skvěle, tudíž ji můžete použít i jako dekoraci nebo jako milý dárek pro své přátele. Pusťte se do tvoření!

Zmrzlinová party dekorace

27. Červenec 2021 | Tvoříme s dětmi Dekorace Foamiran Léto

Pořádejte oslavy v letním stylu! Skvělá zahradní party se neobejde bez výborného jídla, pití, ale také stylových dekorací. Proto jsme pro Vás vymysleli postup k vytvoření zmrzlinové party dekorace, díky které bude Vaše oslava nezapomenutelná.

Letní tričko

20. Červenec 2021 | Textil Malujeme na textil Léto

Nechte se inspirovat létem! Vymysleli jsme pro Vás postup, díky kterému si budete moct vyzkoušet nové techniky v malování na textil. Máte také možnost využít některou z našich letních šablon. Dejte prostor své fantazii a pusťte se do letního tvoření!

Letní party stolování

29. Červen 2021 | Papír Tvoříme s dětmi Léto

Sezóna obědů na čerstvém vzduchu je tímto příspěvkem zahájena! A co si to takhle udělat ještě hezčí a stolování trochu vylepšit? V tomto příspěvku Vám ukážeme, jak na to! 

Aby našim zákazníkům nic neuniklo,
zasíláme jim informace o akcích a novinkách e-mailem.
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.