Kameny na zahrádku

13. Červenec 2021 | Malování Dekorace Kamínkování

Kamínkování je v současnosti největším výtvarným fenoménem mezi dětmi i dospěláky. Je to zábavná činnost, která dává prostor hned několika výtvarným technikám. V našem případě je to malování akrylovými popisovači Pintor, které se nezaleknou ani drsnějšího povrchu. Naší inspirací je tentokrát zahrádka plná rostoucí zeleniny, ovoce a bylin. Díky těmto kamenům nyní budeme vědět, kde nám co roste. Zkuste to taky!

Zavařovací sklenice

1. Červenec 2021 | Malování Dekorace Sklenice

Není nad to na chvíli posedět se svou polovičkou nebo známými a nasávat letní atmosféru. A abychom tu atmosféru ještě více podpořili, můžeme si pro tyto večery jednoduše a navíc ze starých zavařovacích sklenic vytvořit krásnou letní dekoraci, která má hned několik využití.

Terakotový květináč

25. Červen 2021 | Malování Fimo Modelování

Máte rádi nakupování krásných květináčů a různých ozdob do domácnosti, ale ještě raději máte, když si všechny tyto věci sami vyrobíte? Jsme na tom úplně stejně! Proto jsme si pro Vás připravili jednoduchý postup, díky kterému obyčejný terakotový květináč přetvoříte v nádherný a hlavně na míru ozdobený květináč, kterého si každá návštěva hned všimne!

Pouring

22. Červen 2021 | Malování Dekorace Pouring

Nechte se unést uměleckou technikou zvanou „Pouring“, která je nyní fenoménem napříč generacemi. Technika spočívá v nalévání barev, kdy se mísí jedna přes druhou. Jejich prolínáním vytvoříte abstraktní obraz, který dodá šmrnc každému interiéru. Na tuto techniku nemusíte být ostřílenými umělci. Postup je totiž velmi jednoduchý. Posuďte sami!

Mandaly

8. Červen 2021 | Dřevo Quiling Malování

Milujete mandaly stejně tak jako my? Mandaly totiž mají své kouzlo, kterým uchvátí každého člověka s kreativní duší. Pokud jste na tom stejně, pak jste na správném místě. Vytvořte si pomocí našeho postupu svou originální mandalu přesně podle Vašich představ. Kreativitě se meze nekladou.

Zvířátka na špachtli

Hledáte tip, jak zvelebit dětský pokoj a do tvoření rovnou zapojit i své děti? V tom případě jste na správném místě! Tentokrát jsme pro Vás vytvořili postup s názvem „Zvířátka na špachtli“, který je opravdu jednoduchý, zábavný a jeho zvířecí tématika zaujme každého malého pomocníka. Přesvědčte se sami! 

Aby našim zákazníkům nic neuniklo,
zasíláme jim informace o akcích a novinkách e-mailem.
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.