Letní party stolování

29. Červen 2021 | Papír Tvoříme s dětmi Léto

Sezóna obědů na čerstvém vzduchu je tímto příspěvkem zahájena! A co si to takhle udělat ještě hezčí a stolování trochu vylepšit? V tomto příspěvku Vám ukážeme, jak na to! 

Velikonoční věnec

15. Březen 2021 | Papír Dekorace Origami Velikonoce

Krásné barvy papírů na origami úplně svádí k využití na výrobu květin, navíc, pokud jsou v sadě tak krásně sladěné barvy jako v případě těchto puntíků. A pokud je využijete k dekoraci velikonočního věnečku, vznikne vám netradiční jarní výzdoba, kterou u vás bude obdivovat každá návštěva.

Papírové tulipány

12. Březen 2021 | Papír Dekorace Jaro Velikonoce Origami

Tulipány patří mezi květiny, které nám pomohou doma navodit atmosféru jara. Jejich jedinou vadou na kráse je, že bohužel velmi rychle odkvétají. :( Ale tulipány skládané z origami papírů vám vydrží tak dlouho, jak jen budete chtít!

Zrcadlo s decoupage

Zrcadlo je snad v každé domácnosti a pokud se nám nešťastnou náhodou nerozbije, nemáme obvykle důvod kupovat další. Ale co jej něčím neoživit?

Vánoční koule

7. Prosinec 2020 | Papír Dekorace Vánoce

I ozdoby z "obyčejného" papíru můžou nadělat hodně parády, stačí, když jim dodáme šmrnc nápadem a zdobením. A když nám navíc mohou posloužit jako šikovná krabička, je to o důvod navíc, proč si ji poskládat.

Přání z větviček

Dnešní přáničková inspirace vám přináší návod na tolik oblíbená přání s motivem z větviček,. Ať už si z nich poskládáte věneček, girlandu či jiny tvar, vždycky bude vypadat nádherně a navodí tu správnou vánoční atmosféru. Stejným způsobem pak můžete ozdobit třeba i visačky a jmenovky na vánoční stůl a dotáhnout tak výzdobu k dokonalosti.

Aby našim zákazníkům nic neuniklo,
zasíláme jim informace o akcích a novinkách e-mailem.
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.