Pro získání slev pro školy a školská zařízení klikněte ZDE

Mořská sklenice

7. Září 2021 | Dekorace Léto Sklenice Moře

Venku se již začíná ochlazovat a slunečných dnů nám stále ubývá. Co si takhle vytvořit jednoduchou vzpomínku na letní dny plné slunce a vody? Pusťte se s námi do vytváření mořské sklenice a uchovejte si ve své domácnosti nebo na zahradě ještě na chvíli letní atmosféru.

Zavařování s razítky

31. Srpen 2021 | Home made Sklenice Razítka

Pokud je zavařování Vaší velkou vášní tak jako u nás a máte stále i v srpnu co zavařovat, pak Vás náš nový postup určitě potěší. Zavařování necháme zcela na Vás, ale s nápadem, jak si letos originálně ozdobit všechny naplněné sklenice, Vám pomůžeme. Díky tomuto postupu si můžete vytvořit nejen krásnou sbírku zavařenin v ještě hezčím obalu, ale také skvělý dárek pro své blízké. Pusťte se do práce!

Ananasová svíčka

3. Srpen 2021 | Léto Sklenice Dárek

Zkoušeli jste si někdy vyrobit svou vlastní svíčku? Díky tomuto hravému postupu máte nyní možnost. Tato ananasová svíčka navíc vypadá skvěle, tudíž ji můžete použít i jako dekoraci nebo jako milý dárek pro své přátele. Pusťte se do tvoření!

Zavařovací sklenice

1. Červenec 2021 | Malování Dekorace Sklenice

Není nad to na chvíli posedět se svou polovičkou nebo známými a nasávat letní atmosféru. A abychom tu atmosféru ještě více podpořili, můžeme si pro tyto večery jednoduše a navíc ze starých zavařovacích sklenic vytvořit krásnou letní dekoraci, která má hned několik využití.

Aby našim zákazníkům nic neuniklo,
zasíláme jim informace o akcích a novinkách e-mailem.
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.