Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Jak vytvořit papírového jednorožce

Jak udělat jednorožce z papíru? Náš detailní návod vás provede celým procesem krok po kroku. Perfektní inspirace pro všechny tvořivé duše.

Zkuste hravá psaní a vyšijte si třeba krásné jméno, nápis nebo i věnování

Přečtěte si přehledný návod, jak na vyšívaná písmena. A vyšijte si ručně třeba jméno, nápis či věnování pro své nejbližší.

Jak snadno vyrobit kytičku z plyšových drátků
23. Srpen 2023 | Drátování, Tvoření s dětmi

Pokud chcete obohatit svůj domov o jedinečnou dekoraci nebo hledáte inspiraci na kreativní dárek, jste na správném místě. Následujte náš 10krokový návod a vytvořte si vlastní květinový klenot.

Ze staré sklenice nová lucerna

Vytvoření lucerny odrátováním staré sklenice je nejen způsob, jak oživit zapomenutý předmět, ale také umělecký proces, který propojuje minulost a přítomnost. Sklenice, která byla považována za bezcennou, se stává předmětem krásy a inspirace. A tak nakonec tato lucerna osvětluje váš večer a činí ho krásnějším.

Udělejte si s dětmi edukační pomůcku do matematiky

Buďte inspirativním pedagogem a udělejte si s dětmi výukovou pomůcku z dřevěných korálků, která spojuje zábavu s matematikou. Tato edukační pomůcka pro prvňáčky a předškoláky je nejenom prostředkem k výuce matematiky, ale také nástrojem pro rozvoj kreativity, vizuálního myšlení a logického uvažování. S takovou edukační pomůckou se děti nudit nebudou.

Hrátky s plyšovými drátky
16. Květen 2023 | Dřevo, Tvoření s dětmi, Barvy

Vítejte ve světě tvoření z plyšových drátků! Pojďte si s dětmi hrát s měkkými drátky a tvořte vše, co vás jen napadne. Plyšová zvířátka, roztomilé květiny i fantastické příšery, které pak budou žít ve vašich příbězích. Rozvíjíte tak dětem nejen kreativitu, ale i jemnou motoriku. A hlavně, užijete si spolu spoustu zábavy plnou plyšových tvorů a fantazie. Začněte naším tátou krokodýlem a krokodýlím klukem a přidejte barevné vážky.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.