Vážení zákazníci, dodání pod stromeček garantujeme pro všechny objednávky odeslané do pondělí 18.12.2023 do půlnoci. 

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Z plechovky ozdoba zahrady

Potřebujete květináč do bytu nebo na zahradu? Máte doma prázdné plechovky od jídla nebo barev? Skvěle! Zkuste s námi upcycling – nepotřebný materiál povýšit novým využitím, udělat tak něco dobrého pro přírodu a sobě radost.
V krásu proměněno!

Podtácky z kulatin

Už se Vám někdy stalo, že Vám návštěva pochválila podtácky na skleničky? Díky spojení dřevěných kulatin a ubrouskové techniky se to odteď bude stávat velmi často! Nechte se inspirovat naším příspěvkem a vylepšete si svůj interiér na maximum. Přejeme Vám krásné tvoření.

Vítací cedulka

Je součástí nejedné domácnosti už mnoho generací. Bývá vyšívaná, keramická a my si nyní představíme cedulku z překližky. Tu si můžeme libovolně dozdobit nalepením dřevěných výřezů, umělými květy nebo třeba tzv. ubrouskovou technikou, neboli dekupáží (decoupage, decopatch...).

Zrcadlo s decoupage
náročnější

Zrcadlo je snad v každé domácnosti a pokud se nám nešťastnou náhodou nerozbije, nemáme obvykle důvod kupovat další. Ale co jej něčím neoživit?

Ubrousková technika na kameny

Ubrousková technika je díky své jednoduchosti a efektnímu výsledku stále velmi populární. Nemusíme s ní zdobit jen užitkové předměty a obrázky, ale můžeme ji použít třeba i venkovní dekorace, třeba kamínky.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.