Využijte výhod pro školy a školská zařízení a registrujte se zde.

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
16. Listopad 2022 | Dárky a přání, Vánoce, Zima, Dekorace

Líbí se vám tvar sklenice od okurek nebo třeba od marmelády, co máte doma? Nevyhazujte ji, udělejte si z ní krásnou vánoční sklenici! Staré věci s novým využitím neboli upcycling i ve svátek.

15. Listopad 2022 | Dekorace, Vánoce, Modelovací hmoty, Zima

Vánoce bez perníčků ani nemůžou být. Zmizí vám ale často ještě před svátky? Máme pro vás perníčky, které vám nikdo nesní! Z modelovací hmoty, kterou na chvilku dáte  péci v peci.

9. Listopad 2022 | Dekorace, Vánoce, Výřezy, Zima, Papír

Každé dítě dobře ví, jak dlouhé je čekání na Ježíška... Udělejte dětem to čekání radostné! Vytvořte pro ně adventní kalendář plný malých překvapení na každý den. S velkým dřevěným výřezem ve tvaru stromečku připravíte takový kalendář snadno a rychle.

27. Říjen 2022 | Vánoce, Dekorace, Zima

Stmívá se najednou nějak brzy. Adventní čas pomalu přichází a přináší slavnostní náladu. Pojďte ji uvítat vlastnoručně vytvořeným adventním věnečkem. A červený mech parádně podtrhne jeho jedinečnost.

17. Prosinec 2021 | Dekorace, Vánoce, Výřezy, Zima, Barvy

Krásný nový rok přejeme! Ať se Vám daří vše, na co pomyslíte.
P.S. Na naší silvestrovské párty si tu svou skleničku poznáte i o půlnoci! Jak? Dozvíte se v našem blogu.

velmi snadné

Máme pro vás tip na nevšední vánoční ozdoby! Z dřevěné kulatiny, která je efektní sama o sobě. A když si kolečka vymalujete dle své fantazie, budou zdobit váš stromeček vaše jedinečné a originální miniobrazy. Inspirací vám mohou být vánoční kulatiny naší Kristýnky!

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.