Vážení zákazníci, dodání pod stromeček garantujeme pro všechny objednávky odeslané do pondělí 18.12.2023 do půlnoci. 

Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Vytvořte si madeirové kraslice
27. Březen 2023 | Jaro, Velikonoce, Dekorace

Nevšedně vrtané a zdobené kraslice připomínají svou jemnou krásou madeirovou krajku, proto se jim říká madeirové kraslice. Ačkoliv tento způsob zdobení velikonočních kraslic už patří mezi ty tradiční, ne každý má odvahu jej vyzkoušet. Není to ale škoda?  Vyzkoušejte to s námi. Touto technikou můžete vytvářet krásné vzory, které při trochu cviku zvládnou i větší děti.

Barevné velikonoční kamínky

Jarní kameny ve veselých barvách vás rozradostní už při samotném tvoření. Nevíte, jak kameny vymalovat? Vaše děti vědět budou! 

Betonová vejce ptáka Ohniváka
15. Březen 2022 | Odlévání, Jaro, Velikonoce, Dekorace, Barvy, Beton

Velikonoční vejce znali už ve starém Egyptě. I dnes je zdobení vajíček největší velikonoční tradicí. Pojďte do toho s námi. Působivá zlatá vejce ptáka Ohniváka snadno vytvoříte z betonu!

Přání s věnečkem

Šablony jsme si zvykli používat na textil i na dřevo, ale jejich využití na papír ještě není úplně časté. Ale šablona věnečku úplně svádí k vytvoření přáníčka, které se hodí pro různé příležitosti a to nejen na jaře.

Zajíc z kužele
velmi snadné

Zajíčci, kuřátka, kačenky a jiná mláďata k jaru prostě patří, do bytu si je ale těžko pořídíme. Pojďte si tedy s námi vyrobit zajíčka, který vám nikam neuteče a společnost vám může dělat celé jaro. A navíc určitě ze své roztomilosti nevyroste. :)

Velikonoční věnec
15. Březen 2021 | Papír, Dekorace, Origami, Velikonoce

Krásné barvy papírů na origami úplně svádí k využití na výrobu květin, navíc, pokud jsou v sadě tak krásně sladěné barvy jako v případě těchto puntíků. A pokud je využijete k dekoraci velikonočního věnečku, vznikne vám netradiční jarní výzdoba, kterou u vás bude obdivovat každá návštěva.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.