Blog - z dílny našich kreativců

Techniky
Materiály
Témata
více témat
Ledový věneček z papíru

Bílý papírový věnec má klidný a vyrovnaný vzhled – stejně jako čerstvý sníh. Vytvořte si s námi jeden ledový věneček z papíru a vneste si klid do své domácnosti. A takový bílý věneček může být i působivou svatební dekorací!

Udělej si misku a do misky svíčku
21. Prosinec 2022 | Odlévání, Vánoce, Modelovací hmoty, Zima

Světlo svíčky umí vyčarovat kouzelnou atmosféru klidu a pohody. Napomáhá relaxaci, zvláště když je ve vosku přimíchána kapka vonného oleje. Udělejte si s námi originální svíčku! Vytvořte nejdříve jedinečnou misku ze samotvrdnoucí hmoty a do misky pak odlijte svíčku se třemi knoty. Pohoda a romantika zaručena!

Silvestr, hvězdy a eko nádobí
9. Prosinec 2022 | Papír, Dekorace, Zima

Chystáte silvestrovskou párty? Abyste si oslavu posledního dne roku užili i vy sami, použijte jednorázové nádobí! A žádné velké umývání nádobí poté vás nečeká. Navíc, když sáhnete po jednorázovém nádobí ecofoodbox, uděláte něco dobrého i pro přírodu. Jde o ekologickou alternativu k plastovým či polystyrenovým obalům. Šťastný nový rok!

Vánoční kroužek na ubrousek

Vše je nachystáno, dárky zabaleny, cukroví upečeno, kapr ve vaně. Co ještě pro dokonalý Štědrý večer? Co třeba vánoční kroužky na ubrousky, které dodají vaší slavnostní tabuli noblesu. Překvapí vás, jak snadno si je sami vytvoříte.

Vytvoř si svého vánočního skřítka
28. Listopad 2022 | Dekorace, Vánoce, Dárky a přání, Příze, Zima

Kde se vzal vánoční skřítek? Tento pidimužík má původ v severských zemích, právě on tam o adventu řádí v domácnostech. Provádí různé legrácky, lumpárny a děti ho pak podle stop hledají. Své místo mezi svátečními dekoracemi si našel i u nás. A proto – vánoční skřítek do každé rodiny! Vyrobte si toho svého dnes s námi.

Výroba vánočních přání na mnoho způsobů

Máte rádi papírová vánoční přáníčka? Pojďte si s námi nějaká vytvořit! Že nejste kreativní? Věřte, každý umí být kreativní! Ukážeme vám výrobu vánočních přání na mnoho způsobů. Úplně jednoduchá přáníčka, co zvládnou opravdu všichni. A i ty trochu složitější s námi dokážete také.

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.