OD 19. 1. 2020 JSOU NAŠE PRODEJNY OTEVŘENÉ

TISKÁRNA OPTYS - SPECIÁLNÍ TISKY


 

integrovaná karta.jpg

Produkty s hologramy

Zhodnoťte a ochraňte své produkty hologramem. Hologram nejen ochrání proti padělání, ale z obyčejné smlouvy, dárkové poukázky či vstupenky udělá dokument s reprezentativním designem. Nechejte si navrhnout holografické logo a překvapte své zákazníky luxusem.


integrovaná karta.jpg

Tiskopisy s integrovanou kartou

Zvyšte image své firmy a vytvořte si originální integrovanou kartu. Integrované karty jsou dobrou marketingovou komunikací mezi vámi a vašimi klienty. Pomůžeme vám s grafickým zpracováním, umístěním karty na tiskopisu a zajistíme personalizaci a odeslání zásilky. Nabízíme tyto karty: dvojitou slepovací, jednoduchou vylupovací, integrovanou samolepku.


nekonecny tisk1.jpg

Diskrétní obálky

Tiskneme a zpracováváme formuláře různých velikostí v nekonečném provedení na samopropisovacím papíru nejčastěji v 1 + 2 kopii. Posíláme diskrétní tiskopisy, mzdový lístek, aj., které jsou příčně i podélně zalepeny za perforacemi nebo mezi dvěma perforacemi.


vzorek13.jpg

Smlouvy pro pojištění a spoření

Vyrábíme smlouvy všech druhů pojištění (spoření, úvěru, aj.) s obálkou včetně klopy i bez klopy. Součástí může být jedinečný čárový kód, na kopiích mohou být částečně zneutralizovaná místa zabraňující průpis.


formulář s tlakovým lepidlem.jpg

Formuláře s tlakovým lepidlem

Bezobálkové tiskopisy s tlakovým lepením zefektivní komunikaci s klienty. Ušetřete náklady a realizujte vlastní mailingové či informační akce přímo z kanceláře bez použití klasické obálky.formulář s PINem.jpg

Formuláře s PINem

Nabízíme diskrétní zpracování a tisk formulářů s PINem různých velikostí, které jsou příčně i podélně zalepeny za perforacemi nebo mezi dvěma perforacemi.
 

KALKULACE 

Poptávka
Kontaktní osoba


Odesláním formuláře pro kalkulaci souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Aby našim zákazníkům nic neuniklo,
zasíláme jim informace o akcích a novinkách e-mailem.
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.