Využijte výhod pro školy a školská zařízení a registrujte se zde.

Dřevěný knot Wooden wick M, 13,3 x 1,3 cm

Více variant
Dřevěný knot Wooden wick M, 13,3 x 1,3 cm
Více variant
Dřevěný knot Wooden wick M, 13,3 x 1,3 cm
Dřevěný knot Wooden wick M, 13,3 x 1,3 cm


Skladem více než 30 kusů
Katalogové číslo: 8030700011

33,00 Kč
27,27 Kč bez DPH
Nakupte ještě za 1 500,00 Kč a dopravu máte zdarma
0,00 Kč / 1 500,00 Kč

Popis produktu

Dřevěné knoty jsou novinkou pro výrobu svíček. Tyto knoty jsou vyrobené z měkkého dřeva a jejich nadřazenost nad knoty z tvrdého dřeva je v tom, že nabízejí jedinečné zvuky praskajícího ohně.

Knoty z měkkého dřeva se skládají ze dvou stejných kusů dřeva lisovaných dohromady. Dvojitý knot je ideální pro přírodní vosky, jako je sojový vosk a stejně také vosky, které mají pojmout hodně aroma a vonných olejů.

Dřevěné knoty se používají v nádobách a sklenicích a neměly by se používat ve stojících ani votivních svíčkách. Tyto dřevěné knoty lze použít v sojovém vosku a parafínu. Nedoporučují se pro včelí ani palmový vosk, protože tyto knoty nemají tendenci hořet dostatečně, aby je správně spálily.

Pro dosažení dobrého "praskání" zvuku s dřevěnými knoty je velmi důležité, abyste nepoužívali příliš mnoho vonných olejů. Praskání je přímým důsledkem správného množství aroma a vonného oleje, typu vosku a množství použitého barviva.

Součástí každého dřevěného knotu je 1 ks kovového držáku (lze používat opakovaně) a kterým knot do nádoby připevníte. Kovový držák na dno nádoby přilepíte voskovým lepidlem, připevníte trvale plastickým tmelem apod. Do takto připevněného držáku zasunete knot, který je takto připraven pro zalití voskem. Aby bylo zajištěno správné zapálení a hoření knotu nechte knot z vosku vyčnívat cca 4 - 6 mm (délka by neměla být větší než 6,35 mm).

Upozorňujeme, že při hoření může dřevěný knot mírně zabarvit vosk do krémové barvy. Před zapálením by měla svíčka být vyrobena dopředu nejméně 24 - 48 hodin, aby se vosk ustálil a knot se správně nasákl voskem.

  • rozměr knotu: 13 mm x 133 mm (š x d)
  • doporučené použití pro sojový vosk: nádoba do průměru 7,5 cm
  • doporučené použití pro parafín Kerawax: nádoba do průměru 7 cm
Prosíme, čekejte.
Váš motiv se zpracovává.

Naposledy navštívené produkty

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.