Vážení zákazníci, dodání pod stromeček garantujeme pro všechny objednávky odeslané do pondělí 18.12.2023 do půlnoci. 

Razítka Aladine, Dopis Ježíškovi, 26 ks

Razítka Aladine, Dopis Ježíškovi, 26 ks Razítka Aladine, Dopis Ježíškovi, 26 ks
Razítka Aladine, Dopis Ježíškovi, 26 ks

Skladem méně než 10 kusů
Katalogové číslo: 3100300897
EAN: 3660016553470

257,00 Kč
212,40 Kč bez DPH
Nakupte ještě za 1 500,00 Kč a dopravu máte zdarma
0,00 Kč / 1 500,00 Kč

Popis produktu

Platíčko plné razítek s motivy vánočního stromku, sněhuláka a zvířátek zaujme každého malého výtvarníka. Tuto adventní sadu využijete k psaní dětských přání od nejútlejšího věku. Děti si snadno vytvoří vlastní kreativní dopis Ježíškovi pomocí razítkování, psaní i dokreslování.

V sadě je 26 ks razítek. Vhodné pro děti od 4 let.

Razítka využijete i u dalších kreativních činností – díky množství motivů lehce s dětmi vyrobíte vánoční přánídárkyvisačkyjmenovky a další papírové výtvory.

Možnosti použití:

  • Tiskněte na papír a motivy vybarvětevystřihněte, podlepte kartonem – můžete tak vytvořit zápichy nebo loutky do divadélka.
  • Vytvořit můžete vlastní samolepky, kterými následně polepíte dárek. Díky hluboké textuře se skvěle otiskují do keramiky nebo jiných modelovacích hmot (samotvrdnoucí hmota, slané těsto, polymerové hmoty).
  • Pokud použijete textilní razítkovací polštářek nebo barvu na textil, můžete nazdobit látky z přírodních vláken (bavlna, len, hedvábí).  Na textilu barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Po každém použití je nutné razítko očistit vlhčenými ubrousky, do kterých razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce můžeme také razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Prosíme, čekejte.
Váš motiv se zpracovává.

Naposledy navštívené produkty

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.